Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Vintage Görünüm Parçalar Geri Mi Dönüyor?

Vintage Görünüm Parçalar Geri Mi Dönüyor?

“ Modada geriye dönüşlere hep şahit oluyoruz. Bu sefer de desenleriyle ve modelleriyle eski dönemlere ait vintage ürünlere dönüş yaşıyoruz... ”

Eskiye dönüş tarzı olarak bilinen vintage parçalar 2021 sezonunda geri dönüyor. Kadın giyim modasında tasarlanan parçalarda pek çok vintage model öne çıkmıştır. Yeni sezon ürünlerinin vintage tasarımlardan oluşması bu senenin modası için yön belirlemektedir. Gömlek ve etek kombinlerinde kullanılan takım parçalar vintage görünümü destekleyici modellerden oluşmaktadır. Yeni sezon ürünleri arasında olan crop model, boydan boya inci düğmeli olan bluzlar ile salaş kesim etekler takım halinde vintage modasını yansıtamaya devam etmektedir.

Vintage Kadın İkili Takım Parçaları

Vintage kadın ikili takım parçaları bu sezonun en ilgi çekici ürünlerini oluşturmaktadır. Hazırlanan bu tasarım ürünleri modern tarz oluştururken aynı zamanda vintage modasına geri dönüş sağlamaktadır. 2020 ve 2021 sezonu kadın ikili takım parçalarında crop gömlekler ve beli tam oturan çan etekler en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Son sezon ikili takım parçalarında ise vintage desenli kumaştan tasarlanan ürünler öne çıkmaktadır. V yaka gömlek ve yırtmaç detaylı etekler yaz aylarının kurtarıcı parçaları olarak tercih edilmektedir.

Spor Şıklığı Sunan Vintage Tasarımlar

Spor şıklığı yaz aylarında en çok tercih edilen kombin önerilerinden biridir. Rahatlığı bakımından bisiklet yaka crop renkli tişörtler ile çan etekler ikili takım spor şıklığını yansıtmaktadır. Beli fiziğe tam oturan bu etekler fiziğin ince ve uzun gözükmesine yardımcı olmaktadır. Vintage kıyafet parçaları ile şık ve spor kombinler oluşturmak isteyen kişiler seçtikleri parçalarda renk ve kumaş desenlerine özen göstermektedir. Pek çok kişi tarafından kombin oluşturulan bu parçalar yeni sezon modası ile vintage modasını birleştiren ürünlerdir.

Yeni Sezonun Göz Kamaştıran Vintage Elbise Modelleri

Yeni sezonun göz kamaştıran elbise modellerinde vintage tasarımlar dikkat çekmektedir. Yapılan kombinlerde kullanılan bu elbise modellerinde desen ve kumaş yapısı bakımından vintage tasarımlar en ilgi çekici ürünlerdir. Yeni sezon V yaka, düğme detayları bulunan elbiseler vintage havasını net olarak yansıtan parçalardır. Bu ürünleri tercih ederek kombin hazırlayan pek çok kişi yeni sezonun modasına uygun bir görünüm elde etmektedir. Elbise kategorileri içerisinde birbirinden farklı vintage elbise modelleri yer almaktadır.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın