Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Plaj Çantasının Olmazsa Olmazları Nelerdir?

Plaj Çantasının Olmazsa Olmazları Nelerdir?

“ Yaz sezonunu denizsiz ve havuzsuz düşünemeyenlerdenseniz plaj çantanızı detaylı hazırlamak istersiniz. İşte plaj çantasında mutlaka olması gereken ürünler ve aksesuarlar... ”

Yaz aylarında gidilecek tatiller için hazırlık yapan pek çok kişi çanta hazırlama konusunda eksikliklerini gidermek için detaylı araştırma yapmaktadır. Plaj çantası içerisinde bulunması gerekilen her şeyin eksiksiz olarak hazırlanması plajda ve havuzda kişilere büyük rahatlık sunmaktadır. Plaj çantası seçimi ilk olarak büyük ve su geçirmez yapıda olmalıdır. İçerisine koyulacak ürünler de kişinin cildine yönelik seçilmiş olmalıdır. Plaj çantalarının olmazsa olmaz ürünlerinden biri güneş kremi, güneş yağı ve losyonu mutlaka yüksek faktörlü olarak alınmalıdır.

Deniz Kenarı İçin Plaj Çantası Eksikleri Giderin

Plaj çantası içerisinde hiçbir eksiğin bulunmaması gün boyu kişilere rahatlık sağlamaktadır. İlk olarak güneş kremi, yağı ve losyonu çanta içerisinde bulunması gerekilen ürünler arasındadır. Aynı zamanda bronzlaşmak isteyen kişiler için cilt yapısına uygun bronzlaştırıcı krem de alınabilir. Güneş yanık oluşumunun önüne geçmek için yanık kremi ya da losyonu çanta içerisinde bulunması gerekilen ürünler arasındadır. Bunun yanı sıra serinletici spreyler de deniz ve havuz kenarında kurtarıcı bakım ürünlerinden biridir. Saç yağı ve koruma spreyleri de unutulmamalıdır.

Plaj Çantası İçerisinde Bulunması Önerilen Kozmetik Ürünleri

Plaj çantası içerisinde kozmetik çantası en önemli yeri kaplamaktadır. Plajda da bakımına özen gösteren hanımlar için bir takım kozmetik ürünleri denizde ve havuzda güzelleşmeye yardımcı olmaktadır. Kirpik serumu ve kaş jeli plaj çantasının vazgeçilmez ürünlerindendir. Dudak balmı ve nemlendirici kremler de kozmetik çantası içerisinde mutlaka yerini almaktadır. Suya dayanıklı maskara, bronzer, krem allık gibi ürünler de çekilecek fotoğraflarda cilde canlılık kazandırmaktadır.

Plaj Çantasında Hangi Kıyafetler Alınmalıdır?

Plaj çantası hazırlayacak olan kişiler yanlarına mutlaka yedek bikini ya da mayo almalıdır. Plajda oluşacak herhangi bir sorunun önüne geçmek için mutlaka kişiler yedek bir deniz giyim ürünü hazırlayarak bunu plaj çantasına koymalıdır. Aynı zamanda denizden çıktıktan sonra ve daha sonra giyinmek için rahat kıyafetler alınmalıdır. Rahat jean şortlar, askılı bluz ve tişörtler plaj çantası içerisinde bulunması gerekilen kıyafet parçalarıdır. Aynı zamanda pareo, ince elbise ve örme elbise gibi hareketli parçalar da plaj çantası içerisinde yerini alan kıyafetleridir.

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın