Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Vücut Tipine Göre Nasıl Giyinilir?

Vücut Tipine Göre Nasıl Giyinilir?

“ Vücudumuzu iyi tanırsak doğru giyinmek daha kolaydır. Gelin önce vücudumuzu tanıyalım sonra da tüyolara göz atalım... ”

Her ne kadar 36/38/40... beden olursak olalım yinede herkesin vücudu kendine has özellikler taşır. (=>vücut tipleri nelerdir?) 36 beden iki kişi hiçbir zaman aynı değildir. Birinin beli daha incedir, basenleri geniştir, birinin göğüsleri küçüktür diğerinin hem küçük hem de ayrıktır ya da birinin omuzları normalken diğerinin omuzları dardır ama sonuç olarak baktığımızda her iki kişi de 36 beden olmalarına rağmen çok apayrı fiziklere sahiptir. Her beden kendine özgüdür ve doğru giyinip, giydiğinizi yakıştırabilmek için bazı ince detayları bilmek önemlidir. İşte detaylar...

Kısa boylular nasıl giyinmeli? : Boyunuz kısaysa bazı küçük püf noktalara dikkat ederek daha uzun ve şık görünebilirsiniz. Başlığa tıklarsanız konuyla ilgili bütün detayları öğrenebilirsiniz. (=>Daha Uzun Görünmenin Püf Noktaları Nelerdir?)

Beli kalın olanlar nasıl giyinmeli? : Beli kalın kadınlar kilolarını saklamak için kesinlikle akıcı ve dökümlü kumaşlar tercih etmelidir. Daha fazla bilgi için başlığı tıkların ve yazının devamını görseller eşliğinde okuyun. (=> Beli İnce Göstermenin Püf Noktaları Neler?​)

Vücudu Kıvrımlı Gösterecek Öneriler Neler? :Vücut tipiniz nasıl olursa olsun, doğru tercihler yaparak doğru parçaları giydiğinizde stil sahibi bir görünüme ve kıvrımlı hatlara sahip  görünebilirsiniz. 

Zayıf İnsanlar Nasıl Giyinmelidir? : Zayıf olmak herkesin hayali ama bazen fazla zayıf olmakta istenmeyen bir durum olabiliyor. Zayıf kadınlar da biraz kilolu olmak için mi çaba sarf ediyor.

Kısa boyunlular nasıl giyinmeli?Kısa boyuna sahip olmak çok hoşlanmadığınız bir özellik olsa da doğduğumuz ve değiştiremeyeceğimiz bir şeydir. Bununla birlikte giydiğiniz kıyafetlerle  boynunuzu daha uzun göstermeniz mümkün. 

Geniş basenliler nasıl giyinmeli? Büyük kalçalarıyla ünlenenler başta Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Beyonce, Shakira olmak üzere bir çok kişi sayılabilir. Tabi onlar ünlü ve ne giyse bir şekilde yakıştırdığı  düşünülüyor ancak işler günlük hayatta maalesef böyle değil ve geniş kalçalılar için kıyafet almak  ve yakıştırmak bazen eziyete dönüşebiliyor. 

Dar omuzlular nasıl giyinmeli?Dar omuzlu bayanlar giysi seçimi konusunda gerçekten zorlanıyorlar ama aslında dar omuzları daha geniş göstermek o kadar da zor değil!

Geniş omuzlular nasıl giyinmeli?

Uzun boylular nasıl giyinmeli?

Uzun bacaklılar nasıl giyinmeli?

Uzun boyunlular nasıl giyinmeli?

İnce belliler nasıl giyinmeli?

Gövdesi bacak boyuna göre uzun olanlar nasıl giyinmeli?

 

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın