Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Stil İkonu: Gwyneth Paltrow

Stil İkonu: Gwyneth Paltrow

“ Sinema dünyasının zarif ve ünlü sarışınlarından birisi olan Gwyneth Paltrow'u yakından tanıyıp tarzını inceliyoruz. ”

Gwyneth Paltrow Kimdir?

Gwyneth Paltrow Kimdir?

Amerikalı sinema oyuncusu olan ve asıl adı Gwyneth Kate Paltrow  olan güzel yıldız 27 Eylül 1972 tarihinde Los Angeles, Kaliforniya'da dünyaya geldi. Yapımcı - yönetmen Bruce Paltrow ve oyuncu Blythe Danner'in kızı olan Gwyneth Paltrow kendisi gibi oyuncu olan Katherine Moennig'in kuzenidir. Yahudi asıllıdır. 

Sanatçı bir ailede yetişen güzel oyuncu New York şehrinde kızlara özel Spence School'daki eğitiminin ardından California Üniversitesi'nde Antropoloji bölümüne girdi.Oyunculuk hayali için üniversite öğrenimini yarıda bıraktı. 

Oyunculuk alanındaki ilk deneyimini 1990 yılında Picnic adlı oyunla gerçekleştirdi; 1991'de Shout isimli filmle oyunculuk kariyerine başladı. Aynı yıl Steven Spielberg, Kanca adlı filminde Genç Wendy rolünü ona verdi ve Gwyneth Paltrow ismi duyulmaya başladı.  Yıldızının parlaması 1993 yapımı Flesh and Bone ile oldu.  Paltrow, 1998'de Aşık Shakespeare’deki rolüyle, "En İyi Kadın Oyuncu" dalında Altın Küre ve Oscar kazandı.1994 yılında Brad Pitt ile birlikte olmaya başladı. Pitt'in de desteğiyle, ilk önemli filmi Seven'da ünlü oyuncunun karısı rolünde yer aldı. Yetenekleriyle dikkat çektiği asıl rolü ise 1996 yapımı Emma filmindeki Emma Woodhouse karakteriydi.Sinema kariyerine başrollerinde yer aldığı Great Expectations, Sliding Doors, A Perfect Murder ve Shakespeare in Love filmleriyle devam etti; Shakespeare in Love'daki performansıyla Oscar Ödülü'ne layık görüldü.1998 yılında nişanlısı Brad Pitt ile yollarını ayırdı. Pitt'in ardından bir süre Ben Affleck ile beraber olan Paltrow'un aşktaki son durağı 2003 yılında evlendiği, Coldplay'in solisti Chris Martin oldu. Chris Martin'den 2 çocuğu vardır.  Apple Martin, Moses Martin.

1,75 m boyunda olan Gwyneth 2 evlilik yapmıştır. 2. evliliğini Brad Falchuk (e. 2018) le yapmıştır.

(kaynak: beyazperde.com)

Şimdi gelelim güzel yıldızın giyim tarzına...

Gwyneth Paltrow "beyaz" rengi çok seviyor. Çünkü onu sık sık beyaz elbiseler içinde görüyoruz.

Her zaman olmasa da cesur hamleler de yapabiliyor ortada gördüğünüz elbisedeki gibi ;)

Genel olarak sade ve zarif bir tarzı olduğunu düşünüyorum ben. Nerde nasıl giyineceğini, kendine neyin yakışacağını bilen ünlülerden bence. Kırmızı halının da en şıklarından birisi olduğu kesin.

Kısa elbiselerin de çok yakıştığı yıldız 175 cm boyunda harika bir fiziğe sahip.

Işıltısı olan ünlülerden...

Gwyneth Paltrow hamileyken...

Canlı renkte elbiseler içinde Gwyneth Paltrow

Uzun ve gösterişli elbiselerle Gwyneth Paltrow

Genç Gwyneth Paltrow ve saç stilleri... Genelde sarı saçlarla gördük onu.

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın