Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Fuşya Renk Nasıl Giyilir?

Fuşya Renk Nasıl Giyilir?

“ Pembenin canlı bir tonu olan "fuşya" rengini kıyafet ve aksesuarlarda nasıl kullanabiliriz ve nasıl kombinler yapabiliriz? ”

Canlı bir pembe tonu olan fuşya renginin uyumlu olduğu başlıca renkler; Gri, Devetüyü/camel, Limon Yeşili, Nane Yeşili, Siyah, Beyaz, Turkuaz, Turuncu, Kırmızı, Mavinin tonları..

fusya ile uyumlu renkler

Fuşya Hangi Renklerle Kombinlenir?

Pembe artık her kesim tarafından sıklıkla kullanılan bir renk oldu. Camel, gri, siyah ve beyaz gibi nötr renkler diğer bütün renkler gibi fuşya ile oldukça uyumludur.

Siyah ve fuşya uyumu: Siyah, renk olarak da pembenin canlılığını çok iyi dengeleyecek ve pembe renk seçmenize rağmen size asi, cool ve bazen grunge bir hava bile katacaktır.

Siyah ve beyaz uyumu: Ana renklerden olan beyaz ve siyah hemen hemen her renkle uyum sağladığı gibi pembe ile de oldukça sakin ve zarif bir çizgi oluşturuyor.

Eğer iddialı bir tonda pembe bir eteğiniz varsa, siz fazla dikkat çekmeden ama şıklığı da elden bırakmak istemiyorsanız pembe parçaları beyaz ile kombinleyerek dilediğiniz her ortama uygun bir kombin oluşturabilirsiniz.

Siyah ve camel uyumu: Daha parlak, daha koyu renklerin her zaman nötrlerle iyi bir şekilde eşleşeceğini unutmayın - bu yüzden fuşya devetüyü rengi/camel  ile harika görünür. 

Fuşya gri uyumu: Nötr bir renk olan griler her renkle uyum sağladığı gibi fuşyayla da çok güzel görünür.

Farklı pembe tonlarını ya da bizzat aynı pembe tonunu tüm parçalarda kullanmak (ton sür ton) hem çok trend hem de çok havalı durabiliyor. Eğer koyu tonları kullanmak sizi yoracaksa bu stili daha pastel tonlu pembeler arasında kullanabilirsiniz.

Yeşil, sarı ve mavi gibi renklerle bir arada çok iyi duran pembeyi desenli ve renkli parçalarda detay olarak kullanabilirsiniz. 

Fuşya  tonları mavinin herhangi bir tonuyla harika görünüyor, bu yüzden istediğiniz mavi rengiyle istediğiniz kombinasyonu deneyin.

Fuşya turkuaz uyumu: Birbirini çok güzel dengeleyen bir kombindir. Çok tatlı ve ışıl ışıl görünen, farkettiren kombinler hazırlanabilir.

Daha yumuşak renkleri tercih ediyorsanız, gri renkte tatlı sakız pembesi giyin. İki renkte hafif renklerdir ancak zarif bir titreşim yaratarak birbirleriyle hoş bir kontrast oluşturur.
Hayvan baskısı ile de pembe giyebilirsiniz. 

Fuşya turuncu uyumu: Gerçek şu ki, eskiden kırılmaz olarak kabul edilen stil kuralları ve renk eşleştirmeleri artık geçerli değiller. Trend belirleyiciler, korkusuz elbiseleri ve daha önce keşfedilmemiş kombinasyonları denemekten korkmuyor artık. 

Aykırı gibi görünse de fuşya-kırmızı da doğru tonlarla kombinlendiğinde güzel görünebiliyor.

Fuşya kabanlarla dikkat çekici kombinler...

Şimdi de ünlülerin fuşya kombinlerine göz atalım...

Ünlülerin fuşya kalem elbiseleri...

Ünlülerin kırmızı halıda tercih ettiği fuşya elbiseler...

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın