Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Sonbahar-Kış Mevsiminde Tayt Kombinleri

Sonbahar-Kış Mevsiminde Tayt Kombinleri

“ Daha çok bahar mevsimlerinde ve kış mevsiminde tercih ettiğimiz taytlarımızı nasıl daha güzel ve şık şekilde kombinleyebiliriz? ”

Evet... Zor bir kombinleme parçası denebilir taytlar için. Çok rahat ve güzeller... Ama doğru tercihlerle şık olabilirler!

Ben sonbahar kış sezonunda taytları en çok uzun çizmelerle yakıştırıyorum. 

Uzun çizmelerle tayt kombinleri

Babet ve sneakerlarla da taytlar kombinlenebilir. Bu parçaları daha çok bahar mevsiminde tercih ediyoruz. Daha hafif ve rahat bir tarz oluşturuyorlar.

Babet ve sneakerlar ile tayt kombinleri

Sonbahar kış aylarında taytları nasıl ve nelerle giyebileceğimize göz atalım.

Denim gömleklerle tayt kombinleri

Uzun çizmeleri ve spor tarzdaki bot ve ayakkabılarla ve en önemlisi denim gömleklerle taytlar çok şık bir kombin oluşturuyor. Günlük/casual ama rahat ve de spor bir stil...

Ekose gömleklerle tayt kombinleri

Ekose gömlekler de tayt kombinleri için güzel bir seçenek. Gömleğin içine beyaz ya da siyah basit bir tişörtle düğmeleri bile açılabilir.

Uzun hırkalarla tayt kombinleri

Evet... En favori kombin işte bu! Uzun hırkalarla tayt kombinleri... Özellikle ilkbahar ve sonbahar mevsimlerinde tercih edebileceğiniz gündelik ve şık bir kombin önerisi.

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın