Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Tüvit/ Chanel Ceketler Nasıl Giyilir?

Tüvit/ Chanel Ceketler Nasıl Giyilir?

“ Moda tarihine damga vuran Coco Chanel'in moda dünyasına kattığı en güzel parçalardan birisi olan ve onun adıyla da anılan Chanel ceketlerini en zarif ve güzel şekilde nasıl kombinlemeliyiz? ”

Moda tarihine damga vuran  Coco Chanel'in moda dünyasına kattığı en güzel parçalardan birisi olan ve onun adıyla da anılan Chanel ceketlerini en zarif ve güzel şekilde nasıl kombinlemeliyiz?

Kısa tüvit bir ceket , gardırobunuza hanım hanımcık bir hava katan ikonik bir parçadır ve Coco Chanel'in biz kadınlara hediyelerinden sadece birisidir. Ceketin tamamen üzerinize oturuyor olması, bu kısa tüvit ceketleri kullanmanın püf noktasıdır.

Bu ceketlerin en güzel yönü hem spor hem de şık olmanız gereken durumlarda ve mekanlarda da kullanabilmenizdir. Hem gündelik hayatınızda dışarı çıkarken tüvit ceket giyebilir hem de zarif bir kalem elbisenin üstüne giyerek yemeğe gidebilirsiniz.

Yine aynı tarz tüvit ceketler hafta sonu arkadaş programınızda jean ve sneaker ile spor-şık olmanızı sağlayabilir.

Aynı kumaş ve desenden tonları yakalayarak tüvit eteklerle veya elbiselerle birlikte de tüvit ceketleri kombinleyebilirsiniz.

Düz kesim, bisiklet yaka ve kısa tüvit ceketler esnek kumaş yapıları ile hem kotlarla hem de eteklerle kullanabileceğiniz en rahat parçalar arasında yer alıyor.

Mavi bir kot pantolon ve beyaz askılı tişörtünü pembe, gri ya da mavi gibi dilediğin renk tüvit ceketle kombinleyebilirsin. Altına ister beyaz bir sneaker ister uygun bir topuklu ayakkabı giyerek görünümünü tamamlayabilirsin.

Tüvit ceketler etekler için de pratiktir ve mini etek, pudra renk bir bluz ve pudra tonlarında bir ceketle romantik bir kombin oluşturabilirsiniz.

Tüvit ceketler, toplantıya giderden chino pantolon ve stiletto ile ofis stilinize uyarlanabilir.

Ya da beyaz skinny jeanslerle tüvit ceketler çok şık kombinler  oluşturabilir.

Son olarak tüvit ceketler klasik ve zamansız bir parça olan siyah elbiselerle çok şık bir kombin oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bu kombinle bir iş görüşmesine, iş yemeğine, özel bir yemek davetine katılabilirsiniz.

Tüvit ceket ile siyah kısa elbise kombinleri

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın