Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Bacak Boyunu Uzun Gösterecek Giyim Püf Noktaları

Bacak Boyunu Uzun Gösterecek Giyim Püf Noktaları

“ Bacak boyunuz ne olursa olsun doğru parçalarla bacaklarınızı daha uzun göstermenin püf noktaları vardır... ”

Boyu uzun olmayan bayanlar, yapacakları giyim taktikleriyle daha uzun görünme şansına sahip olabilir. Burada önemli olacak doğru parçaları birbirleri ile kombin yapmanızdır. Bacak boyunuzu birkaç cm kadar daha uzun göstermenizde, kıyafetlerin yardımı olacaktır. Fakat burada kıyafet seçimlerini doğru şekilde yapmalısınız. Aksi taktirde yanlış kombinlemeler görsel anlamda daha kötü görünmenize yol açabilir.

Yazımızda bacak boyu uzun gösterecek giyim püf noktalarına dair bilgilere yer veriyoruz. Daha fit ve uzun görünmek amacıyla hangi yollara başvurmalısınız gelin bakalım.

Bacak Boyunu Uzun Gösterecek Kıyafetler

Bacak boyunu uzun göstermenize yardımcı olacak birçok kıyafet bulunur. Bunların başında en çok sevilen İspanyol paça pantolonlar geliyor. Yüksek belli İspanyol paça pantolonlar, bacak boyunuzu daha uzun şekilde göstermeye yardımcı olacaktır. Aynı zamanda fit görünmenize yardımcı olacak ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

İspanyol paçalı yüksel bel pantolonları kullanırken, üzerine blazer ceket veya bluz giyebilirsiniz. Bacak boyunu uzatma konusunda engel çıkartacak olan uzun hırkalardan kaçının. Çünkü tercih edeceğiniz uzun hırkalar, İspanyol paçalı pantolonunuzun görünümünü kapatmış olur. Böylelikle fiziğiniz tam manasıyla ön plana çıkmamış olacaktır.

Dikey Çizgili Kıyafetler Kullanın

Boyunuz kısaysa daha uzun göstermek istiyorsanız, dikey çizgili kıyafetler en doğru tercih olacaktır. Çünkü dikey çizgili şekilde tasarlanmış olan kıyafetler, boyu daha uzun göstermeye yardımcıdır. Aynı zamanda fazla kilolu olanların da tercih etmesi gereken yollardan biridir. Dikey çizgi tasarımları hem zayıf hem de uzun gösterme konusunda son derece etkilidir. Fiziğinizi daha iddialı bir hale dönüştürmeye kararlıysanız o zaman yapmanız gereken ise dikey çizgili kıyafetlere başvurmanız olacaktır. Başvuracağınız bu yol sayesinde hem ideal görünüme kavuşmuş olur hem istediğiniz şıklığı açığa çıkarmış olursunuz.

Tek Renk Kıyafet Seçilmelidir

Daha uzun görünümü elde etmek istiyorsanız, birden farklı renkleri bir araya getirmek yanlış olacaktır. Bu hareketi gerçekleştirdiğiniz zaman ne yazık ki istediğiniz sonucu göremezsiniz. Boyunuzu daha uzun gösterme püf noktalarından biri de tek renk seçimi yapılmalıdır. Elbiselerde, etek, tunik ve benzeri parçalarda seçim yaparken, tek renk özelliğine sahip olmasına dikkat edilmelidir. Bacak boyunu uzatmak içinde kesinlikle bacakları saklamamalısınız.

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın