Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Maskülen Moda Akımı

Maskülen Moda Akımı

“ Kadınların en sevdiği ve kullandığı tarzlardan biri maskülen modasıdır. Maskülen, güçlü kadınların tercihi olup, oldukça modern parçalar sunmaktadır. ”

Maskülen tarza yönelmek ve iş ortamında bu tarzı devam ettirmek isteyen kişiler için yüksek bel, bol paça siyah kumaş pantolonlar önerilmektedir. Bu pantolonların üzerine giyilen beyaz ya da ekru renklerindeki gömlekler ise bedene tam oturacak şekilde tasarlanmıştır. Bu görünümü yan parçalar ile sürdürmek isteyen kişiler yelek ya da ceket seçimi yaparak maskülen havayı üzerinde taşımaktadır.

Yüksek Bel Siyah Pantolon Modası

Yüksek bel siyah pantolonlarda bol paça modası eskimeyen tarzlardan biridir. Kişiye kattığı hava ile oldukça modern görünüm sunan bu pantolonların bel kısımlarına ise ince kemer seçimi yapılmaktadır. Hem maskülen hem de vintage görünüm elde etmek isteyen kişiler pek çok farklı renkte bol paça kumaş pantolon tercihi yapmaktadır. Siyahın asilliği ve modern duruşu ile sezonun en şık parçalarından biri olmayı başarmıştır.

Maskülen Tarz Oluşturmanın Yöntemleri

Maskülen bir tarz oluşturmak isteyen kişiler parça seçimlerinde daha özenli davranmaktadır. Yapılan seçimler genel olarak ciddi ve net duruş sergilemelidir. Pantolon, ceket ve gömlek seçimleri genellikle maskülen görünüm için yardımcı olan parçalardır. Ceketin yaka kısmına ya da gömlek yakasına takılan aksesuarlar da maskülen tarza sahip olmayı hedeflemektedir. Kol düğmeleri ve siyah rugan stilletto ayakkabılar maskülen tarzı öne çıkaran yan parçalardan biri olarak sunulmaktadır.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın