Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

İlkbahar Aylarını Hareketlendiren Elbiseler

İlkbahar Aylarını Hareketlendiren Elbiseler

“ İlkbahar aylarının gelmesi ile birlikte moda sektöründe büyük yenilikler görülmektedir. Tarzı ve rahatlığı ile dikkat çeken elbise modasında tül kumaş kullanımı dikkat çekmektedir. ”

İlkbahar ve yaz aylarında serinlik isteyen kişiler için kol ve etek kısımları tül kumaştan tasarlanmış olan elbiseler adeta modaya yön vermektedir. Yeni sezon elbise modelleri arasında yer alan bu modeller, beden seçenekleri ve bel kısmının tam oturması ile fiziği olduğundan daha uzun ve ince göstermektedir. Bu elbise modellerinin üst beden kısmından aşağı doğru düğmeler inmektedir.

Tül Kumaş İle Hazırlanan Elbiselerde Renk Seçenekleri

Yeni sezon modasını yansıtan elbise modellerinden biri tül kumaş ile hazırlanan elbiselerdir. Tarzına güvenen kişilerin tercih ettikleri bu elbiselerde renk seçenekleri oldukça fazladır. Canlı renkler bu sezon modasında en yenilikçi görünümü sunuyor. Kırmızı, turuncu, sarı, mavi, yeşil, ekru ve pembe renkleri ile tasarlanan birbirinden güzel ve rahat tül kumaş elbise bulunmaktadır.

Tül Kumaş Elbise Modasında Desen Seçenekleri

Tül kumaş ile tasarlanan elbise modellerinde renk ve desen seçenekleri elbisenin tarzını öne çıkarmaktadır. Renkli elbise tercihi yapan kişiler için birbirinden eğlenceli çiçek ve yaprak desenlerinin bulunduğu elbiseler vitrinlerde yerini almaktadır. Eğlenceli görünümden hoşlanan kişiler için balon kol ve yakası V gelen tül kumaş elbiselerin üzerinde çiçek desenleri yaygın şekilde kullanılmıştır. Üst beden kısmında düğme detaylarının bulunması da bu elbiseye canlılık ve hareket kazandırmıştır.

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın