Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Soft Renkler İle Yaz Modasını Takip Et

Soft Renkler İle Yaz Modasını Takip Et

“ Yaz sezonunda rengarenk giyinmeyi severiz. Her renge el atar her tonu tercih ederiz ancak pastel tonların yeri her zaman ayrıdır yaz sezonunda. ”

Yaz için kıyafet alışverişi yapacak olan kişiler genellikle sezonu yansıtacak parçalara yönelmektedir. Bu parça seçimleri yazın rahatlığını ve modasını ön plana çıkarmaktadır. Soft renk seçimleri ise bu sezon kadınların en ilgi duyduğu moda akımlarından biridir. Bohem tarz ile birleştirilen soft renkler, hem kıyafet hem de aksesuarlarda tercih edilmektedir. Soft renk düşük yaka gömlekler ile ekru renk kapri pantolonlar sezonun en rahat ve şık görünümlerinden biridir. Tarzını öne çıkarmak isteyen hanımlar için sunulan aksesuarlar arasında hasır çanta ve şapkalar yer almaktadır.

Hasır Çanta ve Şapkalar İle Modayı Takip Et

Yaz denilince akla ilk gelen ürünler arasında hasır şapka ve çanta modelleri yer almaktadır. Hasır çanta modası sepet çanta modası ile birleştirilen ve yaz aylarında eğlenceli kombin oluşturma imkanı sunan aksesuarlardan biridir. Hasır çanta, oluşturulan tüm kombinler için uyumlu görünüm sunmaktadır. Aynı zamanda yapılan kombinlerin üzerine ya da deniz kenarında hasır şapka kullanımı 2021 yaz sezonu için öne çıkacak detaylar arasındadır. Şapkanın kenarından kurdele bağlanması da vintage görünümü 2021 sezonuna geri taşımaktadır.

Soft Renkler İle Tasarlanan Üst Parçalar

Yaz aylarında pek çok kişi hem rahat hem de görsel açıdan şık parçalar seçmektedir. Soft renkler ile tarzını öne çıkarmak isteyen hanımlar düşük yaka bluzlara yönelmektedir. Bebek mavisi ve pudra tonlarında tasarlanan bu parçalar kısa kol ve uzun balon kol şeklinde sunulmaktadır. Vitrinlerde yerini alan bu parçalar sezonun öne çıkan ürünleri arasındadır. Soft renk kullanımının ön planda tutulduğu bu sezon içerisinde elbise modası da hareketlenmektedir. Gömlek kumaşı ile tasarlanan parçalar, sezona ayrı bir hava katmaktadır.

Salaş Kesim Elbiseler İle Modaya Uyum Sağlama

Salaş kesim elbise modelleri yaz ayları için hem rahatlık hem de eğlenceli kombin oluşturmayı hedeflemektedir. Salaş kesim gömlek kumaş düşük yaka elbiselerde kullanılan soft renkler, modaya uyum sağlamak isteyen kişiler için öneri oluşturmaktadır. Bu gömlek elbiselerin bel kısımlarına takılan taşlı kemerler ise fiziği olduğundan daha ince ve uzun göstermeye yardımcı oluyor. Tüm parçalarda kullanılan soft renkler sezonun modasını yansıtmaktadır.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın