Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Kilolu Bayanlar Nasıl Giysiler Tercih Etmelidir?

Kilolu Bayanlar Nasıl Giysiler Tercih Etmelidir?

“ Kilo problemi yaşayan bireyler genellikle kilolu bayanlar nasıl giysiler tercih etmelidir soruna ve giysi seçimlerine dikkat ederler. ”

Kilo problemi yaşayan bireyler genellikle kilolu bayanlar nasıl giysiler tercih etmelidir soruna ve giysi seçimlerine dikkat ederler. Kendilerini daha ince gösterecek tercihler yaparlar.

Giysi seçimleri şu şekilde olmalıdır:

  • Renk olarak siyah ve koyu giysiler seçilmelidir.
  • Vücut tipine uygun seçimler yapmalıdır.
  • Elbisenin kesim ve modeline dikkat edilmelidir.
  • Bol kesim giysiler tercih edilebilir.
  • Boyu uzun gösterecek giysi ve ayakkabı seçimi yapılmalıdır.
  • Mayo seçimlerinde tek parça mayolar ter in edilmelidir.

Kilolu bayanlar giysi seçimlerinde önerilen tüyoları dikkate aldıkları taktirde daha ince ve zayıf bir görünüme kavuşabilirler.

Siyah Giysiler Seçin!

Kilo gizlemek için koyu renkler kullanmak oldukça başarılı bir yöntemdir. Genellikle siyah ve lacivert gibi renkler elbise içerisinde daha zayıf durmayı sağlayan renklerdir.

Elbiselerde Desenlere Dikkat Edin!

Kilolu kadınların dikkat etmesi gereken etkenlerden bir tanesi de elbisenin desenleridir. Çizgili giysiler eğer kullanılacaksa dikey çizgili olanlar seçilmelidir. Yatay çizgiler kişiyi olduğundan kilolu ve geniş göstermektedir. Dik olan çizgiler ise hem boyu uzun göstermekte hem de kiloları gizlemektedir.

Dar Kalıp Elbiselerden Uzak Durun!

Bazı elbiselerin kalıpları dardır. Şişman kadınlar bu elbiseleri tercih ederse vücut hatları çok belli olabilir. Buda kilolu kadınlar için kötü bir görünüme neden olabilir. Genellikle bedenlerinin biraz üstü beden kıyafetler tercih edilmelidir. Bol giysiler de kilo saklamak için ideal bir yöntemdir.

Kilolu Kadınlar Nasıl Bikini Seçmelidir?

Kilo problemi yaşayanların en zorlandıkları seçimlerden biri bikini ve mayo seçimidir. Kişi doğru tercihleri yapmadığı taktirde rahatsız olur ve kendine karşı olan özgüvenini yitirebilir. Bu yüzden tek parça mayolar seçmek gerekir. Yüksek kesimli ve vücut hatlarını toparlayan modeller seçilmelidir. Eğer göğüs bölgesi fazla ise askılar kalın ve geniş olacak şekilde seçilmelidir.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın