Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

İnci Kolye Nasıl Kombinlenir?

İnci Kolye Nasıl Kombinlenir?

“ Zarif ve şık inci kolyeleri nasıl kullanabilir, nelerle kombinleyebiliriz? İşte inci kolyeleri takmanın püf noktaları... ”

Zamansız kolyelerden birisi. İnci kolyeler... Moda sahnesinde Coco Chanel ile parlayan efsane kolyeler...

İnciler, şık ve ikonik bir durum sergiliyorlar. Bir inci kolye, en zarif elbiselerinizle veya en basit rahat kıyafetlerinizle bile mükemmel şekilde eşleşebilen zarif kolyelerdendir. İnci kolyeyi takmanın en büyük püf noktası ise kombini basit tutmaktan ve dikkati bu asil kolyeye çekten geçiyor.


Peki inci kolyeleri nasıl kullanarak güzel görünümler elde edebiliriz?


1- İnci kolyeler şifon bluzlarıyla güzelce eşleştirilebilir, şık bir tulum ile uzun  kolyeler kombinlenebilir.

2- İnci kolyenizi küçük siyah bir elbise ile kombinleyebilirsiniz. Hiçbir şey küçük bir siyah kıyafetten daha klasik değildir. Zahmetsizce şık bir görünüm elde etmek için kısa sarmalı incilerle siyah bir sarma elbisesi giyin.

3- İnce uzun bir inci kolyeyi ucunu düğümleyip siyah sade kıyafetlerle kombinleyebilirsiniz.

4-Birkaç farklı inci kolyeyi üst üste takarakta şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Düz bir renk giyen bir kıyafet giyin. Basit bir elbise veya bluzla üst üste takılmış kolyeler yapın. Gömlek ve pantolon veya basit bir yakalı elbise ile deneyin.

5- Zahmetsizce şık bir görünüm oluşturmak için diğer kolyeler ile de incileri eşleştirebilirsiniz. Incilerinizi diğer taşlar veya metallerle giymekten korkmayın. İnciler, cesur taşların, örneğin elmas, safir veya ametist görünümünü yumuşatabilir. İncileri en sevdiğiniz elmas parçayla karıştırmayı deneyin ya da her iki parçayı da tamamlamak için gümüş bir kolye ile giyin.

6- Daha bohem bir his yaratmak için boncuklu bir kolye ile bir dizi inci kullanın. 


7- En özel gününüzde, düğününüzde annenizin veya büyükannenizin incilerini takabilirsiniz. Böylece kolyenin duygusal değerini artırabilir ve hatta bir aile geleneği başlatabilirsiniz.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın