Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Takı Takmanın Püf Noktaları Nelerdir?

Takı Takmanın Püf Noktaları Nelerdir?

“ Aksesuar olarak kolye, yüzük, küpe, bileklik takmayı çok severiz. Ancak takı takmanın da incelikler olduğunu bilmek gerek... ”

Takı takarken neler dikkat etmeliyiz?

Takılar kıyafetlerimizin ve tarzımızın önemli aksesuarlarıdır. Hepsnin birbiriyle uyumlu olması hepsinin bütünlüğüne bağlıdır. Ne takınız, ne de giysiniz bambaşka tarzlarda olmamalı ve göz tırmalamalıdır. Örneğin;

Önce vücudumuzu tanımalıyız; boynumuz, ellerimiz, saçlarımızın kesimi. Ardından o gün giyeceğiniz kıyafetinizi iyi analiz edip en uygun takıyla kombinlemeliyiz.

Eğer birlikte kullanmak için bir kolye ve bileklik alacaksanız, ikisinin de gümüş ya da ikisinin de altın renklerde olması çok önemli.

Büyük takıları tercih ederken ise bu takıları tek başına, yani sadece küpe, kolye ya da sadece bilezik olarak kullanmalısınız.

Küpe seçimi gün boyu rahatlıkla taşıyabileceğimiz ağırlıkta ve formda olmalı.

Küpe ve kolye seçimlerinde boynumuzun inceliği, kısalığı-uzunluğu da büyük önem taşımaktadır.

Yüzükler ise ellerimizin çok ön planda olduğu işler dışında çok da göze batmazlar. Bakımlı eller ve tarz sahibi yüzükler sizi en iyi yansıtacaktır.

 

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın