Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Sevgililer Gününde Ne Giyilir?

Sevgililer Gününde Ne Giyilir?

“ En özel günlerden birisi olan "sevgililer günü" için bir sürü plan yaparız. Nereye gitsem, ne alsam, ne giysem... ”

Evet... Sevgililer Günü yaklaşırken bu gün için nasıl hazırlanılmalı bir göz atalım dedim.

İlk "Sevgililer Günü"nüzü kutlayacaksanız;

Her zamankinden tabiki daha bir özenli olmanızı tavsiye ederim. Zarif bir elbise ya da şık bir etek-bluz ya da ete-kazak kombini tercih edebilirsiniz. Pantolonlara verahatlığa bir gün ara verebilirsiniz.

"Sevgililer Günü"nü yalnız ve sakin yaşamak istiyorsanız;

Kısa bir tatile sakin bir yerlere gidiyorsanız, sade ama şık birkaç parçaya ihtiyacınız olabilir. Zarif bir elbise ve güzel  topuklu ayakkabılar ve hoş bir makyajla sakin bir yemekte kutlamanıza renk katabilirsiniz.

"Sevgililer Günü"nde Romantik ve şık bir akşam yemeğine gidecekseniz;

Eğer gideceğiniz yer çok şık bir mekansa tam anlamıyla bir hazırlık yapmanız gerekiyor. Güne güzel başlayın, güzel bir kahvaltı yapın ve hazırlanırken zamanın da tadını çıkarın. Güzel ve etkileyici bir elbise, harika ayakkabılar ve zarif bir çanta, özenle yapılmış saçlar ve kombine uygun çokta abartılmayan bir makyaj. Gideceğiniz mekan çok önemli elbette. Mümkün olduğunca şık, zarif ve çekici olmak için bütün kozlarınızı kullanın. Sizler için birkaç elbise ve ayakkabı fikrini aşağıda ekliyorum ;)

"Sevgililer Günü"nde bir Brunch’a gidecekseniz;

Güne güzel bir kahvaltıyla başlangıç yapmak istiyorsanız spor-şık bir görünüm yapabilirsiniz. İstediğiniz parçaları tercih edebilirsiniz. Şık, özenli ve uyumlu olmasına, sizi güzel ve zarif göstermesine özen gösterin yeter.

"Sevgililer Günü"nde sinemaya gidecekseniz;

Planınız bir sinema ise spor-rahat olmanızda faryda var ancak bugün özel bir gün, bunu unutmamanızda çok önemli. Sinemadan sonra bir yerlerde oturup birşeyler içebilir ve yemek yiyebilirsiniz. Bunları düşünerek normal buluşmalardan daha çok özen göstermelisiniz kendinize.

 

Sonuç olarak... Ne tercih ederseniz edin özenle, keyifle yapın. Her zamanki buluşmalarınızdan bir tık daha önemli bir buluşma. Romantik olmakta fayda var. İşte bu yüzden, güzel renkli kıyafetler, çiçek desenleri, danteller, zarif kumaşlardan yapılmış elbiseler ya da bluzlar, transparan ya da deri kıyafetler ve her zamanki gibi güzel ayakkabılar(çizme-botlar) seçin ve aynanın karşısına geçtiğinizde "evet, bugün güzelim ve çok iyiyim" diyebiliyorsanız tamamdır! Haydi iş başına ;)

"Sevgililer Günü"nüz kutlu olsun... Sevgi her daim önce kendinize olsun... Herşey "kendini sevmekle başlar!" Bunu unutmamakta fayda var... ;)

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın