Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Herkesin Dolabında Bulunması Gereken Pantolonlar

Herkesin Dolabında Bulunması Gereken Pantolonlar

“ Herkesin dolabında bulunması gereken pantolonlar arasında çok severek giydiğiniz ve içinde kendinizi iyi hissettiğiniz pantolonlara yer vermek mantıklı bir davranış olacaktır. ”

Herkesin dolabında bulunması gereken pantolonlar arasında çok severek giydiğiniz ve içinde kendinizi iyi hissettiğiniz pantolonlara yer vermek mantıklı bir davranış olacaktır. Çünkü kıyafetin fiyat ve kalitesinden bile önce severek giyip giymediğiniz gelmektedir. Çünkü insan severek giydiği kıyafetle daha kendine güvenli ve pozitif enerji dolu olacaktır. Bu da kesinlikle çevreye yansıyacaktır.

Pantolon Kurtarıcı Bir Parçadır

Gerçekten de pantolon kurtarıcı kıyafetler arasındadır.

Bu nedenler birkaç maddede izah edilebilir;

  • Pantolonlar her türlü kumaştan yapılabilir. Kullanımı pratiktir.
  • Her ortamda giyilebilmesi pantolona olan ilgiyi artırmaktadır.
  • İster spor, ister günlük ve isterseniz de özel günlerde rahatça kullanılabilir. Yeter ki uygun modelde ve uygun kumaştan dikilmiş olsun.

Pantolon Türleri

Pantolon modelleri ve dikildikleri malzemelere göre tarzı olan bir alt giysisidir. Herkesin dolabında bulunması gereken pantolonlar pratik kullanımı ve rahat olduğu için bayanların da gözdesidir. Spor tarzı yansıtan ve günlük olarak giyilen pantolonlar genellikle kot veya denim denilen kumaşlardan dikilir.

Keten veya yazlık empirme, viskon, krep gibi ince ve dökümlü kumaşlardan dikilen pantolonlar genelde sıcak yaz günlerinde rahat ve serin tuttuğu için tercih edilirler. Düğün, nişan ve söz gibi özel günlerde tercih edilen ve abiye kumaşlardan dikilen pantolonlar da yine özel günlerin baş tacı olma özelliğindedir.

Pantolonun modeli ve dikiminde kullanılan malzemeler kadar kumaşın rengi de çok önemlidir. Bazı renkler abiye tarz bir pantolona çok yakışır. Abiye modele çok yakışan renk günlük bir pantolon modelinde çok da iyi durmayabilir.

Yeri gelmişken bahsetmeden geçmeyelim. Bir de eşofman altı denilen özel kumaş ve modelde dikilen ve spor, yürüyüş ya da günlük kullanmak için ideal olan türde bir nevi pantolonlar vardır ki gerçekten herkesin dolabında mutlaka olmalı denecek türde ve özelliktedir.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın