Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Hangi Kıyafete Hangi Aksesuar Takılmalıdır?

Hangi Kıyafete Hangi Aksesuar Takılmalıdır?

“ Kadınların en çok araştırma yaptığı konuların başında hangi kıyafete hangi aksesuar takılmalıdır konusu gelir. Bu konuya verilecek en doğru cevabı her giyim kombinine her aksesuarın kullanılabilir olmasıdır. ”

Kadınların en çok araştırma yaptığı konuların başında hangi kıyafete hangi aksesuar takılmalıdır konusu gelir. Bu konuya verilecek en doğru cevabı her giyim kombinine her aksesuarın kullanılabilir olmasıdır. Fakat bu anlamda birkaç detaya dikkat etmek gerekir. Önceliğiniz aksesuar satın alırken farklı özelliklere sahip olan ve fonksiyonel aksesuarları seçmek olmalıdır. Aksesuar satın alırken yalnızca bu aksesuarın tek parçayla uyumlu olmayacak skalada seçilmesi gerekir.

Klasik Giyim Kombinlerinde Hangi Aksesuar Kullanılır?

Klasik giyim stilini tamamlayan en özel parça saatlerdir. Ancak saat denildiğinde akla hemen deri kordonlu klasik bir saat gelmemelidir. Giydiğiniz kıyafetteki şatafat veya sadelik seçeceğiniz aksesuarın stilini belirleyecektir.

  • Sade ve klasik bir elbise, gösterişli bir kolye veya bilezikle,
  • Sade ve klasik bir elbise, ışıltılı bir çanta veya fiyonklu bir ayakkabı ile,
  • Gösterişli bir elbise, sade bir inci kolye veya inci küpelerle,
  • Gösterişli bir elbise, sade renkte küçük bir çanta ve sade renklerde tek taş özelliği bulunan bir ayakkabı ile kombinlenebilir.

Bu seçimde sizin hayal gücünüz ve zevkleriniz etkili olacaktır.

Spor Giyim Kombinlerinde Kullanılacak Aksesuar Çeşitleri?

Spor giyim her aksesuarı taşıyacak bir giyim çeşididir. Fakat bu kombinde spor olma özelliğini ortadan kaldıracak hiçbir takı kullanılmamalıdır. Örneğin altın takı veya altın rengi hiçbir ürün spor kombinlere yakışmayacaktır. Spor giyim kombininin rengi gridir. Bu bakımdan gri olan tüm aksesuarlar spor giyim kombininde seçilebilecektir.

Dekolte Giyim Kombinlerinde Kullanılacak Aksesuarlar

Ülkemizde dekolte giyim kombini için yanlış olan birçok davranış bulunuyor. Bu giyim stilinde çok abartılı takı ve aksesuarlar kullanılıyor. Dekolte giyim kombinleri en sade aksesuarları kullanmayı gerektiriyor. Çünkü dekolte giyim ürünleri başlı başına albeni ve şatafatı yansıtıyor. Zaten bu derece gösterişli olan bu giyim ürünlerinde hiçbir aksesuar kullanmaya gerek bile kalmıyor.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın