Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Hamile Kıyafeti Seçerken Dikkat Edilecekler

Hamile Kıyafeti Seçerken Dikkat Edilecekler

“ Hamile giyim modası, hamile nasıl giyinmeli, hamilelikte giyim nasıl olmalı, hamilelikte giyim önerileri ve hamilelikte şık giyim hakkında detaylı bilgiler... ”

Hayatta yaşanılan en güzel ve en eşsiz durumlardan biri olan hamilelik hem çok güzel hem de en zor görevlerden biridir. Yaklaşık 3 aydan sonra gittikçe büyüyen karın ve alınan hamilelik kiloları ile mevcut kıyafetleri giymek imkânsızdır. Peki, hamile kıyafeti  neye ve hangi özelliklere göre seçmelisiniz?

Hamile kıyafeti de modaya uyum sağlamaktan ziyade, içinde sizin rahat edebileceğiniz ve göbek ile kasık bölgelerinizi sıkmayacak, gün içerisinde sizi olabildiğince rahat ettirecek kıyafetler seçmeniz daha doğru olacaktır. Hamilelik süreci 9 ay 10 gün süren geçici bir süreçtir. Geçici bir süreç için daha sonra giyemeyeceğiniz sayısız hamile kıyafetleri almanıza gerek yoktur. Değiştirerek alacağınız 4 ya da 5 parça kıyafet size yetecektir.

Eğer siz çalışan bir hamile iseniz, ilk tercihleriniz bol elbise türlerinden olmalı. Olabildiğince rahat olan ve kumaş bakımından terletmeyen modelleri seçmeniz yararınıza olacaktır. Yine son yıllarda satılan ve hamileler için özel olarak üretilen lastikli bellere sahip olan pantolonların üzerine bol bir tişört ya da kış ayları için kazak giyip kombini tamamlayabilirsiniz.

Eğer çalışmıyor ve gününüzün çoğunu evde geçiriyor iseniz, tercihiniz bol rahat bir pijama ya da eşofman takımlarından yana olmalı. Özellikle son 3 ay gibi karnınızın iyice büyüdüğü ve hareket özgürlüğünüzün kısıtlandığı zaman dilimlerinde çok daha özen göstererek giyinmeniz sizin daha rahat bir hamilelik geçirmenize yardımcı olacaktır.

Üstelik hamile kıyafetlerine çok fazla paralar vermeye de artık son diyoruz. İnternet siteleri üzerinden satılan fırsat sitelerinden de artık çok avantajlı fiyatlara hamile kıyafetleri almanız mümkün. Aldığınız ürünleri bir sonraki doğumunuzda giymek için saklamayı da unutmayın. Hayırlı doğumlar dileriz.

 

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın