Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Uzun Çizme Nasıl Giyilir? Uzun Çizmelerle Kombin Örnekleri

Uzun Çizme Nasıl Giyilir? Uzun Çizmelerle Kombin Örnekleri

“ Bayan uzun çizme modelleri , çizme kombinleri, çizme tayt kombinasyonları, siyah uzun çizmeler ile kombinler, uzun çizme modelleri ve kombinleri hakkında detaylı bilgi ve resimli örnekler... ”

Genelde kış sezonunda giydiğimiz uzun çizmelerle ne tür kıyafetler çok yakışır? İşte bu yazımızda uzun çizme kombinlerini inceledik. Ünlülere ve sokaklara şöyle bir göz attığımızda uzun çizmelerin en çok tayt ve skinny jeanslerle giyildiğini görüyoruz.

Soğuk havaların da etkisiyle kış sezonunda jeansler , yumuşak oluşu ve rahatlığıyla da farklı tayt modelleri en çok tercih ettiğimiz alt giyim ürünlerinden. Bunları uzun kazaklarla, triko elbiselerle de kombinleyebiliriz.

Bacaklarınızı saran tayt ve jeanslerle uzun çizmeler gerçekten harika bir kombin oluşturmakta. Topuklu uzun çizme ya da düz uzun çizme giyerken nelere özen göstermeliyiz biraz araştırdık ve işte uzun çizmelerle kombin önerileri…

Kısa eteklerle de uzun çizmeler çok şık ve kadınsı görünüyor. Dar mini etekler ya da farklı modellerde kısa eteklerle uzun topuklu çizme kombinlerine de birkaç örnek geliyor hemen.

uzun-bot-etek-kombinleri (1)

Triko elbiselerle, kot  elbiselerle ya da desenli, çiçekli kısa elbiselerle uzun çizmelere de birkaç öneri…

Bahar ve yaz sezonunda şortları da çok tercih ederiz. Uzun çizmeleri kısa şortlarla da kombinlemek güzel bir seçenek. Örnekler ne diyor bakalım.

Siz de sonbahar kış sezonunda nadiren baharlarda uzun çizme giymeyi seviyorsanız paylaştığımız kombinlerden ilham alabilirsiniz. Umarım işinize yarar fikirler olmuştur bu önerilerimiz. Detaylar için galerimize göz atabilirsiniz.

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın