Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Desenli Pantolon Trendi

Desenli Pantolon Trendi

“ Desenli pantolonlar geri geliyor... Ara sıra karşımıza çıkan desenli pantolon modası bu sene yine sokaklarda. Desenli pantolonlar nasıl giyilir, desenli pantolonlar nasıl kombinlenir merak ediyor musunuz? ”

Bu sezonun trendi olan desenli pantolonları nasıl kombinleyebiliriz?

Bu yaz başından beri oldukça moda olan bol kısa paça pantolonlar da farklı desen seçenekleri ile herkesin en sık tercih ettiği kombinlerin başında yer alıyor.

Rahat ve konforlu bir tarzı olan desenli pantolon modellerinde özellikle retro desenler oldukça hoş duruyor.

Boru paça desenli pantolonlar ise çiçek ve doğa desenleri, geometrik desenlerle de tercih edilebilir. Boru paça desenli pantolonları şık bir gömlek ve stiletto ile tamamlayabilir ya da sade bir t-shirt ve babetlerle kombinleyerek günlük koşturmacanızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Uzun boylu ve zayıf olanların rahatlıkla uygulayabileceği bol paça desenli pantolon trendinde üst tarafı daha minimal tutmakta fayda var. Desenli pantolonunuzu bomber ceket ve basic t-shirt ve bluzlerle oldukça havalı bir hale getirebilirsiniz.

Bol paça kombininizi daha casual bir havaya sokmak için sweatshirt ve sneakerlardan yararlanabilirsiniz. Kış aylarında cool bir görüntü yakalamak için bol desenli pantolonları salaş sade kazaklarla ve bootielerle kombinleyerek stil sahibi bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Desenli pantolonlarınızı minik ve omuz aksılı çantalarla tamamlayabilirsiniz. Minik çantalar daha sade ve şık bir görüntü oluşturur.

Ayrıca her kombine neredeyse uyarlanabilen denim gömleklerle de desenli pantolonlar harika duracaktır.

Bu trende uyan ünlülerden Olivia Palermo...

 

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın