Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Hangi Pantolon Nasıl Giyilir?

Hangi Pantolon Nasıl Giyilir?

“ Hangi Pantolon Nasıl Kombinlenir, desenli pantolon nasıl giyilir, sigaret pantolon nasıl giyilir, ispanyol paça pantolon nasıl giyilir, dar paça pantolon nasıl giyilir ve pantolon kombinleri... ”

Hangi Pantolon Nasıl Giyilir?

Sigaret Pantolonlar

Genelde plaza kadınlarının tercih ettiği ve zarif bir seçim olan sigaret pantolonlar size hem rahatlık hem klas bir görünüm sunuyor. Özellikle stilettolarla tamamlandığı zaman oldukça şık ve zarif görünmekte.

Desenli Pantolonlar

Desenli pantolon giymenin en birincil kuralı desen renklerinden birini seçmek ve bu renkten bir üst parçayı kullanmaktır. Desenli-desenli kombinasyonu da yapmanız mümkün ama oldukça karmaşık görünecek ve göz yoracaktır. Pek tavsiye etmiyoruz risk almanızı.

Öte yandan desenli pantolonun sizi daha şişman göstermesini istemiyorsanız desen büyüklüklerine dikkat etmelisiniz. Basen bölgesinde fazlalıklarınız varsa çok küçük desenlere sahip motiflerden kaçınmalısınız.

İspanyol Paça Pantolonlar

İspanyol paça pantolonlar özellikle kısa bacaklı olup kendini daha uzun bacaklara sahipmiş gibi göstermek isteyen kadınlar için ideal. Altına platform yüksek bir topuk giyip, pantolonunuzu ayakkabılarınızı saklayabileceğiniz uzunlukta tercih ettiğiniz zaman bacaklarınız çok daha uzun görünecektir.

Dar Paça Pantolonlar

Dar paça pantolonlar oldukça kullanışlıdır. Topuklu ayakkabı ve bir blazerla kombinlediğiniz zaman bir iş kadınına dönüşürsünüz, sneakers ve tişört kullandığınızda ise spor bir tarza sahip olursunuz.

Bütün bu önerilerin haricinde eğer kalça bölgesinde genişlik problemi ya da basen bölgenizde fazlalık problemi yaşıyorsanız daha bol kalıplı pantolonlar tercih etmenizi öneririm.

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Kadife Trendi
Sonraki Yazı

Kadife Trendi

Yorum Yazın