Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Derin Yırtmaçlı Elbise Modelleri

Derin Yırtmaçlı Elbise Modelleri

“ Derin yırtmaçlı elbise giyecek kadar cesur musunuz? İşte önden, yandan derin yırtmaçlı elbise modelleri... ”

Giymesi gerçekten cesaret ister derin yırtmaçlı elbiseleri. İnce bir fizik ve kusursuz bacaklara sahip değilseniz, bu elbiseleri elemenizi öneririz. Ancak kendinize ve fiziğinize güveniyorsanız, gecenin en seksi bayanı olmaya hazır olun.

Derin yırtmaçlı sarı elbiise

Kapıdan girdiğiniz anda tüm bakışlar üzerinize toplansın istiyorsanız, derin yırtmaçlı elbiselerden daha iyi bir seçim olamaz.

Pudra rengi derin yırtmaçlı uzun elbise

Kırmızı halıdaki ünlü güzellerin üzerinde de sıkça karşımıza çıkan derin yırtmaçlı elbise modelleri ile dekolte seçiminde, genellikle göğüs dekolteli modeller tercih ediliyor.

Mor derin yırtmaçlı elbise

Yaz aylarında yapılan parti ve davetlerde tercih edebileceğiniz derin yırtmaçlı elbise, kusursuz bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak.

Derin yırtmaçlı gümüş elbise

Çekici ve seksi görünümü ile bilinen kırmızı rengi, derin yırtmaçlı elbiselerde en çok tercih edilen renklerden. Ayrıca abiyelerin vazgeçilmezi siyah ve beyaz da derin yırtmaçlı elbiselerde sıkça karşımıza çıkıyor.

Derin yırtmaçlı zümrüt yeşili elbise

Mezuniyet kıyafetleri arasında da en çok tercih edilen modellerin arasında yer alan bu elbiseler, özellikle genç bayanlar tarafından tercih ediliyor.

Derin yırtmaçlı açık kahverengi elbise

Derin yırtmaçlı elbise giyecekseniz dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, bacak boyunuz. Bacak boyunuz kısa ise, topuklu ayakkabı giyseniz de bu elbise ile istediğiniz etkiyi yaratamayabilirsiniz.

Saks mavisi derin yırtmaçlı elbise

Şimdi de yırtmaçlı daha kısa modellere göz atalım. Bu elbiseler genelde kalem elbise tarzında oluyor.

Yırtmaçlı midi elbiseler

Şimdi de ünlülerin elbiselerine göz atalım...

Derin yırtmaçlı elbise giyen ünlülerDerin yırtmaçlı elbise giyen ünlüler

 

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın