Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Güzel Bacaklar İçin Yapılması Gerekenler

Güzel Bacaklar İçin Yapılması Gerekenler

“ Bacaklar nasıl güzel görünür , güzel bacaklar için ne yapılmalı , güzel bacaklar için ne yapmalı ve güzel bacaklar nasıl olmalı merak ediyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz... ”

Sıcak yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte kalın giysilerimizin yerini mini eteklerimiz ve şortlarımız aldı. En sevdiğimiz miniler ve şortlar içerisinde bacaklarımızın daha güzel gözükmesi için yapılması gerekenleri sizlerle bu yazımızda paylaşacağız.

  • Badem Yağı : Duş aldıktan sonra badem yağı ile bacaklarınıza güzel bir masaj yapabilirsiniz. Bu sayede bacaklarınız hiç olmadığı kadar doğal bir nemlilik kazanacaktır. Badem yağı, cildi nemlendirmekle kalmayacak, bacaklarınızdaki yorgunlukları ve şişlikleride yok edecektir.
  • Elma sirkesi : Bacaklarınızdaki istenmeyen varisli görüntülerden, elma sirkesi ile kurtulabilirsiniz. Bir bez parçasını, bir miktar elma sirkesi ile ıslatın ve bacaklarınızdaki varisli damarların yoğun olan bölgelerine masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Bu uygulama sırasında yaklaşık bir saat boyunca bacaklarınızı yukarı kaldırarak, kan dolaşımını hızlandırın, daha sonra ılık bir duş alarak dinlenebilirsiniz.

  • Fırçalı masaj : Aktarlardan veya marketlerden sert kıllı bir fırça alarak, bacaklarınıza ayaklarınızdan itibaren yukarıya doğru masaj yapar gibi fırçalama yapabilirsiniz. Özellikle istenmeyen selülite içeren bölgelerinize ağırlıklı yapmanız, kan dolaşımınızı inanılmaz hızlandıracak ve istemediğiniz selülit görüntüleri zaman içerisinde ortadan kaybolacaktır.
  • Salatalık : Günlük olarak bir adet salatalık tüketerek, ayak bileğinizdeki ve baldırlarınızdaki şişliğin yok olacağını biliyor muydunuz ? Ayrıca vücudunuzda biriken zararlı toksin maddeleride temizleyerek, dışarıya atılmasını sağlayan salatalık, besin değerinin oldukça yüksek olması sebebiyle, cilt bakımı tedavisine harika bir katkı sağlıyor.
  • Karbonat : Günlük 4 çorba kaşığı karbonatı sıcak su ile karıştırarak elde ettiğiniz karışımı, masaj yaparak bacaklarınıza sürebilirsiniz. Bu sayede bacaklarınızda oluşabilecek kıl dönmelerini engelleyebilirsiniz ve cildinizin daha pürüzsüz ve ışıltılı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın