Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Büyük Halka Küpe Kombinleri

Büyük Halka Küpe Kombinleri

“ Halka küpeler hızla bir trend haline geliyor. Peki halka küpeleri nasıl kullanmalı, neyle kombinlemeliyiz? ”

Yıllar içinde çeşitli şekillere kolayca adapte olabilen, seçimi kolay, her zaman modaya yön veren ve bu yıl farklı şekil ve tarzlardaki moda trendlerine isimlerini başarıyla yazdıran halka küpelerden bahsediyoruz. Halka küpeler hızla bir trend haline geliyor. İyi haber şu ki, onları nasıl tasarlayacağınız konusunda çok fazla endişelenmenize gerek yok çünkü neredeyse her şeyle eşleşebilirler.

Büyük Halka Küpe Kombinlemesi

Her boyutta ve renkte farklı kıyafet ve saç stillerini kolayca eşleştirebilirsiniz. En büyük avantajı, günlük ve resmi kıyafetlerle kullanabilmenizdir.

Büyük halka küpe kombin kolaylığı;

  • Her davette kombinlenmeye uygundur.
  • Her kıyafete uyum sağlar.
  • Farklı boyutlarıyla kombin çeşitliliği sağlar.
  • Doğru kullanıldığında kombini tamamlar.

Büyük halka küpeler en basit haliyle bir kot ceketle kombinlenebilir. Kokteyl kıyafetleriyle oldukça güzel uyum sağlar.

Büyük Halka Küpe ve Saç Kombini

Küpeler çeşitli saç modelleri ile kombinlenebilse de özellikle büyük küpeleri vurgulamak istediğinizde daha büyük bir stil tercih etmenizde fayda var. Bu saç modeli, birden fazla renk içeren büyük, sportif halka küpeler için idealdir. At kuyruğu, halka küpelerle birlikte bir gece elbisesi konsepti için harika bir seçimdir. Daha büyük küpeler kullanmak istiyorsanız atkuyruğu kullanarak sportif ve dinamik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Büyük Halka Küpeyi Yüz Tipine Göre Kombinlemek

Büyük kapasiteli halka küpeler, yuvarlak yüzü olduğundan daha geniş gösterebilir. Bu efekti elde etmek istemiyorsanız, ya daha küçük bir stile geçin ya da büyük halka küpelerin etkisini dengelemek için başka ayrıntılar kullanın. Dağınık saç modeli ve kayık yaka gibi ensedeki giyim detaylarını ortaya çıkarmak, büyük küpelerin yüzünüzü olduğundan daha geniş göstermesini engelleyebilir.

Büyük Halka Küpeler ve Kolye Kombinlemesi

Taşlı küpeler veya büyük küpeler yeterince muhteşem görünebilir. Bu küpelerle beraber kolyeleri birleştirmeniz gerekmeyebilir. Özellikle bu tür küpeleri boğazınızı saran bir kıyafetle kullanacaksanız, kolye takmanıza neredeyse hiç gerek kalmaz.

Büyük Halka Küpelerde Boyut Faktörü

Genel olarak küçük küpelerin klasik tarza, büyük küpelerin ise spor tarza daha uygun olduğu söylenebilir ancak elbette bu her durumda geçerli bir yargı değildir. Yukarıda belirtilen diğer faktörlere göre büyük hacimli modeller klasik tarzlara, küçük hacimli modeller ise spor tarzlara uyum sağlayabilir. Ancak büyük halka küpelerin daha canlı bir etki sağladıkları için kombinin sportif özelliklerine katkıda bulunabileceğini unutmayın.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın