Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Balık Etli Kadın Kombinleri

Balık Etli Kadın Kombinleri

“ Balık etli kadınların en sık şikayet ettikleri durum genelde basenlerinin daha çıkık veya göbek kısımlarının daha çok ön planda olmasıdır. ”

Vücut tipine uygun şekilde giyinmek rahatsız olduğunuz kısımların daha az ön planda olmasına hatta kapanmasına olanak tanıyacak kıyafetler seçmeniz anlamına gelir. Balık etli kadınların en sık şikayet ettikleri durum genelde basenlerinin daha çıkık veya göbek kısımlarının daha çok ön planda olmasıdır.

Belin kalın olup olmamasına göre rahatsızlık duyulup duyulmayacak noktalardan bahsedilebilir. Ama uygun şekilde giyinen ve kendine göre kusur olduğunu düşündüğü noktaların kapatılmasını sağlayan balık etli kadın oldukça şık ve çekici olacaktır. Bundan dolayı kıyafet seçimlerine önem verilmesi şarttır.

Basenleri Dar Olmayan Kalıplar

Balık etli kadınların genel olarak basenler konusunda seçimlerinde hatalar olduğu görülür. Balık etli olmaları basenlerinin bir miktar daha kalın olması anlamına gelenler için seçilen kıyafetlerin bu kısımlarında çok darlık olmaması gerektiği unutulmamalıdır. Hem basen hem de bacağın diğer kısımlarını saran bir kıyafet seçmek aksine daha çok ön plana çıkmasına neden olacağından dikkatli olunmalıdır.

Belin İncelmesi İçin

Belinizin ince görünmesi her zaman basenlerin göze batmasını engelleyecek bir durumdur. Ayrıca daha güzel bir fiziğinizin olmasına da olanak tanır.

Belinizin ince görünmesi için:

  • Bel kısmını korseye andıran yapılarda kıyafetlerle kapatabilirsiniz,
  • Kıyafetin bel kısmı diğer kısımlarından daha dar olabilir,
  • Bel kısmında detay veya ayrıntı olmaması incelik sağlar,
  • Göğüs altından başlayan modeller tercih edilmemelidir.

Bu sayede beliniz daha ince görüneceğinden basenleriniz de ince algılanacaktır. Balıketli olmanın en güzel yönünü kullanma şansınız olur.

Balık Etlilere Özel Abiyeler

Balıketli olmanız abiye seçiminde istediğiniz kadar özgür olmayacağınız anlamına gelmez. Bahsedilen detayların yanında balık model adı verilen abiyeler tamamen balıketli kadınların güzelliğini ortaya çıkarmak içindir. Bundan dolayı seçimlerinizde balık model abiyelere ağırlık vermelisiniz. Fazla kabarık ve hacimli olanlardan uzak durmak yüzü yuvarlak olanlar için daha kilolu anlaşılmayı da engeller.

Balık Etli Kadınların Günlük Seçimleri

Salaş ve rahat kıyafetler her zaman balıketli kadınların daha güzel algılanmasına neden olur. Dar kalıplı kıyafetler üst kısım için daha doğru olacağından seçimler buna göre ayarlanmalıdır.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın