Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Altın Sarısı / Gold Modası

Altın Sarısı / Gold Modası

“ altın sarısı modası, gold modası, gold kıyafetler, gold aksesuarlar ve kullanım alanları hakkında detaylı bilgi ve örnekler... ”

Bu sene özellikle çok trend olmaya aday olan gold yani altın rengi birçok farklı parçayla karşımıza çıkmakta. Gold oldukça iddialı ve gösterişli bir renktir. Ama önemli olan dengeyi sağlayabilmektir. Bunun için de diğer parçaların doğru renklerde ve doğru modellerde tercih edilmesioldukça önemlidir.

2017 yılında koyu goldlar başta ayakkabı ve çantalar olmak üzere, birçok parçada kendini gösterecek. 

Ayakkabılarda gold tercihini stilettolardan yana kullanabilirsiniz. Gold stilettolar sade ve gösterişsiz abiyelerle kullanılarak dengeli bir kombin yapılmış olur.

Takılar doğru kullanıldığı takdirde kombinleri şahlandıran parçalardır. Gold renginde saat, bileklik ve kolyeler hem spor kombinlerin hem de şık kombinlerin tamamlayıcısı olacaktır. Ancak gold takıları abartılı kıyafetlerle bir arada kullanmazsak, daha çok bu parçaları sade parçalarla kullanırsak daha hoş ve şık bir görünüm elde ederiz.

Gold tayt ve pantolonlarla da oldukça fazla kullanılmaktadır. Gold tayt ve pantolon tercih edildiğinde kombin bilhassa beyaz ve siyah üstlerle ve ayakkabılarlatercih etmeliyiz. Böylece karmaşa ve abartıdan uzaklaşarak şık bir görünüm elde edebiliriz.

Gold kemerleri spor kıyafetlerinizle bile şık ve gösterişli bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz.  Aksesuarlar her zaman için kombinleri tamamlayan parçalardır. Spor kombinlerinizi gold kemerlerle feminen bir görüntüye çevirebilirsiniz. Özellikle siyah ve beyaz kombinler, elbiselerle gold kemerler harika görünmekte.

Çanta kombinlerimizi tamamlayan önemli parçalardandır. Gold clutch çanta modellerini abiyelerle sık sık görmekteyiz. Ancak gold spor çanta modelleri de artık üretilmekte. Spor kombinlerimizle de artık gold bir çanta kombine edilerek bir nebze şıklık katabilir ve kombinin spor havasını şıklığa dönüştürebiliriz.

Gold etekler

Gold üstlerde neler var bakalım...

Şimdi de kısa ve uzun gold elbiselere bakalım

Gold elbise giyen ünlülere de göz atmadan geçmeyelim dimi ;)

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın