Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Şifon Gömlek Nasıl Kombinlenir?

Şifon Gömlek Nasıl Kombinlenir?

“ Şifon gömlek nasıl giyilir, transparan gömlek içine ne giyilir, beyaz şifon gömlek içine ne giyilir, şifon bluz kombinleri, şifon bluz nasıl giyilir ve şifon gömlek kombinleri hakkında detaylı bilgi ve örnekler... ”

Yaz döneminde çok severek giydiğimiz şifon bluzlar ve şifon gömleklerden bahsedelim biraz da ;)

Dökümlü ve ince kumaştan yapılmış farklı model ve renklere sahip olabilen şifon gömlekler şık gömleklerdir. Hem şık hem de rahat kombinler oluşturabileceğiniz şifon gömlek kombinleri için birkaç püf nokta; 

* Genellikle özel günlerde tercih edilen şifon gömleklerle spor bir görünüm de elde edilebilir. Örneğin jeanlerle, boyfriend pantolonlarla da şık görünür.

* Eğer ofis şıklığı istiyorsanız yüksek bel pantolon ve eteklerle de harika görünür.

* Gece dışarı çıkıldığında şifon gömleğin içine giyilecek büstiyer ya da siyah iç çamaşırı ile birlikte deri etek ya da deri pantolon kombini şık ve zarif görünmek isteyenlerin tercihi olabilir. Bu kombin topuklu ayakkabı ile tamamlanabilir.

* Günlük kullanımda çiçek desenli ya da açık renk şifon gömlek seçimi daha uygundur. Kot pantolon ya da kot şort ile birlikte babet giyildiğinde hem şık hem spor bir görünüm elde edilebilir.

* Şifon gömlekler iç gösterdiği için günlük kullanımda gerekirse gömleğin içine aynı renk askılı bir bluz veya straplez giyilebilir.

* Şifon gömlek altına giyilen pantolon ya da etek dar kesim olursa vücuda daha iyi oturur ve daha zarif bir görünüm elde edilir.

* Şifon gömleğin ayrıntısını kapamamak için saçlarda topuz ya da at kuyruğu tercih edilebilir.

Şimdi de görsellerle yapılan kombinlere göz atalım...

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın