Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Açık Omuz Modası ve Omzu Açık Elbise ve Bluzlar

Açık Omuz Modası ve Omzu Açık Elbise ve Bluzlar

“ Açık omuz modası ve açık omuzlu elbise ve bluzlar son birkaç sezonun öne geçen trendlerinden birisi ve popülaritesi giderek yükseliyor... İşte açık omuzlu elbise ve bluzlar... ”

Son yılların en önemli trendlerinden birisi de AÇIK OMUZLAR... Kıyafetlere farklı ve estetik bir hava katan bu trend çok tutuldu ve hem elbiselerde, hem bluzlerde hem de trikolarda oldukça popüler hale geldi.

İlk önce omzu açık elbiselere göz atalım. Şüphesiz en güzel omzu açık elbise modelleri çiçek desenli olanlar. Çok yaz gibi ve çok kadın gibi durmuyor mu sizce de?

Tabi düz renkli açık omuzlu elbiseler de çok zarif ve sade. Hem gündelik yaşamda, hem kokteyllerde giyebileceğiniz harika modeller var. İşte sizler için birkaç örnek ;)

 

Şimdi de omzu açık bluz modellerine bir göz atalım. Aşağıdaki görsellerde farkettiğiniz gibi en çok fırfırlı bluz modellerine rastlıyoruz. Jeanlerle giyebileceğiniz modellerin yanı sıra ofiste de giyebileceğiniz şık modellerde bulunuyor.

 

Siyah ve pembe açık omuzlu bluz modelleri... Bu modeller daha çok şık olmak istediğinizde tercih edebileceğiniz türden modeller...

 

Trikolarda da açık omuzlu bluzlere ve kazak modellerine rastalamanız mümkün. Trikoda da açık omuz olurmu (!)demeyin. İşte modellere bakın ve ne kadar da zarif olduğunu görün. Çok abartı olmadığı sürece herşey mümkündür moda da ;)

 

Triko demişken triko elbiselere de göz atalım istiyorum. Bazı vücudunuzu saran triko elbiselere de çok yakışmış açık omuz modeli. İşte birkaç örnek...

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın