Ana Sayfa STİL REHBERİ Tüvit/ Chanel Ceketler Nasıl Giyilir?

Tüvit/ Chanel Ceketler Nasıl Giyilir?

Coco Chanel'in moda dünyasına kattığı en güzel parçalardan birisi olan ve onun adıyla da anılan Chanel ceketleri nasıl kombinlemeliyiz?

Kısa tüvit bir ceket , gardırobunuza hanım hanımcık bir hava katan ikonik bir parçadır ve Coco Chanel'in biz kadınlara hediyeleriden sadece birisidir. Ceketin tamamen üzerinize oturuyor olması, bu kısa tüvit ceketleri kullanmanın püf noktasıdır.

Bu ceketlerin en güzel yönü hem spor hemde şık olmanız gereken durumlarda ve mekanlarda da kullanabilmeniz. Hem gündelik hayatınızda dışarı çıkarken tüvit ceket giyebilir hem de zarif bir kalem elbisenin üstüne giyerek yemeğe gidebilirsiniz.

Hafta sonu arkadaş programınızda jean ve sneaker ile spor-şık olmanızı sağlayabilir.

Aynı kumaş ve desenden tonları yakalayarak tüvit eteklerle veya elbiselerle birlikte kullanabilirsiniz.

Düz kesim, bisiklet yaka ve kısa tüvit ceketler esnek kumaş yapıları ile hem kotlarla hem de eteklerle kullanabileceğin en rahat parçalar arasında yer alıyor.

Mavi bir kot pantolon ve beyaz askılı tişörtünü pembe, gri ya da mavi gibi dilediğin renk tüvit ceketle kombinleyebilirsin. Altına ister beyaz bir sneaker ister uygun bir topuklu ayakkabı giyerek görünümünü tamamlayabilirsin. 

Tüvit ceketlerin etekler için de pratiktir ve mini etek, pudra renk bir bluz ve pudra tonlarında bir ceketle romantik bir kombin oluşturabilirsin.

Tüvit ceketler, toplantıya giderden chino pantolon ve stiletto ile ofis stilinize uyarlanabilir.

Ya da beyaz skinny jeanslerle tüvit ceketler çok şık kombinlenebilir.

Son olarak tüvit ceketler klasik ve zamansız bir parça olan siyah elbiselerle çok şık bir kombin oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bu kombinle bir iş görüşmesine, iş yemeğine, özel bir yemek davetine katılabilirsiniz. 

Tüvit ceket ile siyah kısa elbise kombinleri