Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Yeni Nesil Dış Giyim: Pelerinler

Yeni Nesil Dış Giyim: Pelerinler

“ Soğuk ayları parçalarından olan ve giyildiğinde ayrı bir hava katan pelerinler bu sene hem çok geniş hem de çok şık... ”

Loewe, Saint Laurent, Zuhair Murad, Georges Hobeika, Nina Ricci, Chole, Marant, Saint Laurent,  Givency, Fendi, Missoni ve daha birçok önemli moda markasından 2018-19 Sonbahar-Kış Koleksiyonlarında farklı tarzlarda pelerin modelleri görüyoruz. Battaniyeye benzer büyük parçalar, kadife pelerinler,  örgü pelerinler ve daha fazlası ile pelerin trendi...

Zuhair Murad, Georges Hobeika, Nina Ricci 2018-19 Sonbahar-Kış Pelerin Modelleri (Aşağıdaki pelerinler biraz daha özel zamanlar için düşünülmüş şık pelerinler. Mavi şifon pelerin, mor kadife pelerin ve bakır rengi pelerin...)Zuhair Murad, Georges Hobeika, Nina Ricci 2018-19 Sonbahar-Kış Pelerin Modelleri

Isabel Marant, Chole, Missoni 2018-19 Sonbahar-Kış Pelerin Modelleri (Çizgili battaniye gibi gri pelerin, Bej rengi kenarları siyah şeritli ve renkli-kare desenli pelerin)

Isabel Marant, Chole, Missoni 2018-19 Sonbahar-Kış Pelerin Modelleri

Fendi 2018-19 Sonbahar-Kış Pelerin Modelleri (Gri siyah ve baklava desenli siyah-gri pelerinler... Hepsi de ofis şıklığına dahil edilebilecek şık modeller)

Saint Laurent,  Givency, Saint Laurent 2018-19 Sonbahar-Kış Pelerin Modelleri (Siyah kadife pelerin, bej rengi yakalı pelerin ve kaşmir siyah pelerin)

Saint Laurent, Givency, Saint Laurent 2018-19 Sonbahar-Kış Pelerin Modelleri

Lacoste, Ulla Johnson, Isabel Marant  2018-19 Sonbahar-Kış Pelerin Modelleri (Yaprak desenli örgü pelerin, krem rengi örgü pelerin ve şal tarzında krem rengi pelerin)

Lacoste, Ulla Johnson, Isabel Marant 2018-19 Sonbahar-Kış Pelerin Modelleri

Birçok markanın 2018-19 Sonbahar-Kış Koleksiyonlarında pelerinlere yer verdiğini görüyoruz. DOlayısıyla bu kış sezonunda sıkça göreceğimiz dış giyimlerden birisi de "pelerinler" olacak gibi görünüyor.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın