Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

TREND: Bohem Tarza Geri Dönüş

TREND: Bohem Tarza Geri Dönüş

“ Bohem hayat tarzı nasıldır, bohem kıyafetler nelerdir, bohem modası nedir, bohem giyim stili ve daha fazlası yazımızda... ”

2021 sezonu içerisinde yenilenen moda akımlarını takip eden kadınlar için bohem tarz geri dönüyor. Kıyafet parçaları ile dikkat çeken bu ürünler, yeni sezon içerisinde büyük yankı uyandıracak. Bohem tarz kıyafetlerden hoşlanan kişiler için süet kumaş, püskül detaylı yelekler ve yırtık kot pantolonlar yeni sezon ürünleri arasında yer almaktadır. Yeni sezon modaakımına uyum sağlamak isteyen kişiler için oluşturulan bu tarz ürünler, şıklığı ve hareketliliği ile dikkat çekmektedir. Göz kamaştıran ürün tasarımları ile sezona yankı uyandıracak tüm parçalar vitrinlerde boy göstermektedir.

Yırtık Kot Pantolon Modası

Her sezona uyum sağlayacak olan jean pantolonlar bu sezon bohem tarz modasına uygun şekilde tasarlanmıştır. Yırtık kot pantolon modası, bohem tarz için en önemli parçalardan biridir. Salaş kesim olması ve rahatlığı ile bilinen bu pantolonlar üst parça seçimlerinde kullanılan hareketli parçalar ile kendisini göstermektedir. Yırtık pantolon modelleri düşük bel modasını geri getirirken aynı zamanda yüksek bel pantolon modasını da devam ettirmektedir.

Salaş Bluzlar İle Bohem Tarza Uyum Sağlama

Bohem tarz denilince akla gelen görüntü, oldukça renkli ve hareketli parçalardır. Tasarlanan kıyafetlerde desen ve taş kullanımına ağırlık veren bu tarz, özellikle ilkbahar ve yaz aylarında kendisini göstermektedir. Salaş kesim balon kol olan bluz modellerinde bol taş ve işleme detayları yer almaktadır. Bluz rahatlığının yanı sıra modern duruşu ve kombin seçenekleri bakımından en çok tercih edilen ürünlerden biridir.

Bohem tarzda salaş elbiseler...

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın