Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Modayı Belirleyen Çizgiler

Modayı Belirleyen Çizgiler

“ Sezonun kadın modasında dikkat çeken parça tasarımları arasında çizgiler yer almaktadır. Hem boydan hem enden çizgiler ile modayı belirleyen çizgiler teması bu sezona adeta yankı uyandırmaktadır. ”

Renkleri ile vintage görünüm sunan çizgi desenli parçalar, kadın modasını oluşturan detaylar içermektedir. Beyaz üzerine kırmızı ve mavi çizgiler bulunan parçalar, en yaygın kullanılan tasarım ürünlerini oluşturmaktadır. Yuvarlak yaka bluzlar ve pileli elbiseler ile birlikte her yaşa uygun seçenekler askılarda yerini almaktadır.

Çizgi Desenli Elbise Modelleri İle Tarzını Bulma

Çizgi desenli elbiseler her yaz olduğu gibi bu yazda rahatlık sunan elbise modelleri arasında yer almaktadır. Yumuşak kumaş dokusu ve rahat beden uyumu ile tercih edilen çizgi desenli elbise modelleri sezonun beğenilen ürünleri arasında kendisini göstermektedir. Sıfır kol ve kısa kol şeklinde tasarlanan bu elbise modelleri volan etek ve düz kesim etek kesimi ile kendisini göstermektedir. Çizgi desenler ile bambaşka kombinler oluşturmak isteyen kişiler sezonu yakından takip ederek modayı oluşturan ürünleri tercih etmektedir.

Maskülen Gömlek Modellerinde Çizgi Desenleri

Maskülen gömlek modelleri ile çizgi desenlerinin birleşimi ile yeni sezon iş kombinleri oluşturulmaktadır. Beyaz üzeri mavi ve mavi üzeri beyaz çizgi desenleriyle tercih edilen bu gömlek modelleri 2021 yılının maskülen havasını yansıtmaktadır. Ürün çeşitliliğinde öne çıkan bu parçalar beyaz boru paça pantolon modelleri ve jean pantolonlar ile beraber kullanılmaktadır. Yüksek bel pantolonlar ve beline takılan kemer ile maskülen kombin oluşturulmaktadır. İlkbahar ve yaz kombinlerinin sevilen görünümleri bu parçalar ile oluşturulmaktadır.

Yeni Tarz Oluşturmak İsteyenler İçin Sezonun Dikkat Çeken Parçaları

Yeni tarz oluşturmak isteyen kişiler sezonun en dikkat çeken parçalarından biri olan çizgi desenli pantolonları tercih etmektedir. Çizgi desenli jean pantolonlar hem rahat hem de modern duruş sergilemektedir. Yapılan kombinlerde öne çıkan parçalardan biri olan çizgi desenli pantolonlar jean kumaş detayı ile daha net görünüm sunmaktadır. Kombinleri hareketli hale getiren çizgi detayları ise her renkte oluşturulmaktadır. Sade parça seçimlerinin yanında kullanılan çizgi desenli jean pantolonlar, fiziği ince ve uzun göstermeye de yardımcı olmaktadır.

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın