Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Ten Rengine Göre Kıyafet Seçimi Nasıl Olur?

Ten Rengine Göre Kıyafet Seçimi Nasıl Olur?

“ Buğday ten, açık ten, koyu ten... Hangi cilt tonuna sahipsiniz ve kıyafet seçiminde neleri göz önünde bulunuyorsunuz? ”

Daha çekici ve daha alımlı görünmek için saç renginizden ten renginize kadar herşeyi iyi analiz edip bu noktalara göre kıyafet seçmelisiniz. Şimdi detaylara geçelim ve ten rengine göre kıyafet seçimi nasıl olur inceleyelim...

Ten renginiz ne olursa olsun önemli olan kontrast renklerin çekiciliğinden faydalanmanızdır. Gözlerinizin rengi ortaya çıkıyor ve yüzünüz aydınlanıyorsa bilin ki o sizin renginizdir. Teninize çok yakın renkleri yüzünüze yakın kullanır iseniz yüzünüz sert bir görünüme sahip olur. Cilt tonunuza göre diğer yazılarımızı okuyup daha fazla detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

Açık Tenliler Hangi Renkleri Tercih Etmeli?

Esmerlere hangi renkler yakışır? 

Kumral Tene Yakışan Renkler Neler?

Hangi renk sizi zayıf, hangisi solgun gösterir, bilmeniz gerekir. Sizi solgun gösteren değil canlı gösteren, sizi ışıldatan renk tonlarına yönelmelisiniz. Teninize uygun renklerde ekstra bir yardıma ihtiyaç olmadığını unutmayın.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın