Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Çanta Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilir?

Çanta Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilir?

“ Günlük hayatımızın parçası ve en gerekli aksesuarlardan birisi olan çantaları alırken nelere dikkat etmek gerektiğini düşündünüz mü hiç? İşte birkaç püf nokta... ”

İhtiyacınız olan her şeyi sığdırabileceğiniz ve ebatlarının sizin için kullanışlı olup olmadığına dikkat edeceğiniz özellikteki çantalara yönelmelisiniz. Ayrıca çanta boyutlarının kıyafetiniz ve katılacağınız davetlerle, günlük kullanımda da gideceğiniz yerlerle çok ilgisi var. 

çanta seçiminde püf noktalar

Abiye ve Küçük Çantalarla Kombin Yapmak:

Gece elbiselerini kusursuz tamamlayan çantalar; bileğinize geçirebileceğiniz ya da elinizde taşıyabileceğiniz portföy çantalar ya da clutch çantalardır. Sade elbiselerinizle gösterişli ve hareketli çantaları kombinleyebilirken gösterişli elbiselerinizle düz renk ve sade çantaları tercih edebilirsiniz.

Spor Çanta Modelleriyle Kombin Yapmak: 

Spor şıklık, klasik parçaların spor aksesuarlarla uyum göz önünde bulundurularak kombinlenmesidir. Küçük ve klasik bir çanta seçerek klasik şıklığı devam ettirebilir, dilerseniz de büyük ve geniş bir çana kullanarak tarzınızı daha da sporlaştırabilirsiniz.

Spor kıyafetler her tür çanta modelini kaldıran, seçeneği bol giysilerdir. En çok büyük kol çantaları veya sırt çantalarını spor kıyafetlerinizle kullanabilirsiniz. Ancak bazen sade portföyleri de kullanabilirsiniz.

Çanta modelleri hakkında bilgi edinmek isterseniz ÇANTA ÇEŞİTLERİ yazımıza da göz atabilirsiniz.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın