Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Tek Renk Şıklığı

Tek Renk Şıklığı

“ Tek renk kombinler, tek renk kombin modası, tek renk giyinmek, tek renk giyim, tek renk kıyafetlerle kombinler hakkında detaylı bilgiler... ”

Elimizde tek renk var ve bunu en iyi şekilde nasıl kombinleriz? Aslında tek renk giyinmek düşündüğünüz kadar da zor değil. Doğru renk tonlarını kullandığınızda tek renklerle de harika kombinler yapılabilir.

1960 ve 70’lerde kadınların en çok tercih ettiği giyim stilinde, sarı, gök mavisi, fuşya, beyaz gibi tonlar öne çıkıyordu ama siz günümüzde her ren tonunu tercih edebilirsiniz.

Önemli olan abartmadan uyumlu parçaları bir araya getirmek ve vücudunuz için en doğru kesimleri tercih etmek.

Tek renk kombinlerin en favorisi baştan aşağı siyah ya da beyaz parçalar giymek denilebilir.

Özellikle de beyaz rengin öne çıktığı tek renk kombinler  ilkbahar yaz ayların da sıkça tercih edilmekte.

Ancak unutmamakta fayda var, kıyafetler de yapılan tek renk kombinlerinizi farklı renkte aksesuarlarla tamamlamalısınız.

Belirtmeden geçmeyelim. Tek renk trendinde sadece kıyafetiniz değil ayakkabı ve çantanız da aynı tonlarda olmalı. Sadece aksesuarlarda istisna yapılabilir. Tabii bunuton sür ton ile karıştırmayın.

Ton sür tonda bir rengin farklı tonlarını kullanıyorsunuz. Tek renkte ise çok minik ton farklılıkları olabilir.

Tek renk modasında kıyafetlerinizin kumaşları da aynı olmak zorunda değil. Süet, keten, deri, şifon her türlü kumaşı kullanabilirsiniz. Önemli olan seçtiğiniz parçalar hem tarz hem de renk açısından birbirini tamamlasın.

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın