Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Fitness Kıyafetleri Nelerdir?

Fitness Kıyafetleri Nelerdir?

“ Kadın Fitness Spor Giyim, Fitness Giyim Modelleri, Bayan Spor Giyim Modelleri, fitness giyim malzemeleri, fitness kıyafetleri nasıl olmalı, spor giyim bayan kombinleri, spor kıyafet modelleri hakkında detaylı bilgi ve resimli örnekler... ”

Hareket etme özgürlüğü kısıtlanmadan rahatlıkla egzersiz yapabileceğiniz kıyafetlerdir fitness kıyafetleri. Aranan en temel özelliklerin başında rahat hareket etmeyi sağlayacak türden, hafif, esnek ve kullanışlı kumaştan yapılmış olmaları gelir. 

-  Fitness yaparken pamuklu kolsuz atletler ve t-shirtler giyilmeli. İçeriğinde polyester olan kıyafetler fitness için uygun ve sağlıklı değildir. Ayrıca belirtmekte yarar var diye düşünüyorum. Fİtness için özel yapılmış spor sütyenler tercih edilmelidir.

=>  Alt olarak pamuklu kumaştan üretilen şortlar ve taytlar tercih edilmeli. 

=>  Fitness yaparken kullanılacak spor ayakkabılar özel olarak seçilmeli ve sadece spor salonu içerisinde kullanılmalı ve ayakların kolayca hareket etmesini sağlayan ve rahat bir şekilde hareket ettirmelidir.

=>  Mutlaka pamuksu bir dokuya sahip spor çoraplarını tercih etmelisiniz.

=>  Kadınlar için havlu kumaştan yapılmış çeşitli saç bantları da spor esnasında kadınların saçlarının derli toplu durmasını sağlayacaktır. Ayrıca lastik tokalarla da saçlar toplanabilir.Fitness yaparken mutlaka havlu bulundurulması gerekmektedir. Spor yaparken bu havluyu kullanabilirsiniz. 

=>  Ağırlık çalışmak isteyenlerin mutlaka yanlarında bir çift spor eldiveni bulundurmaları gerekmektedir. Böylece spor sırasında terleyen ve kayganlaşan eller için önlem alınmış olur.

=>  Tüm malzemeleri ve kıyafetleri koyabileceğiniz büyüklükte bir spor çantasına da ihtiyacınız olacaktır.

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın