Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Takım Elbise Seçenekleri

Takım Elbise Seçenekleri

“ Erkek giyim konusunda özel günlerimizin ve vazgeçilmez davetlerimizin en önemli kıyafet tercihi, şüphesiz takım elbiselerdir. Takım elbise doğru kriterler ile tercih edildiğinde son derece gösterişli ve bir o kadar da nitelikli bir duruş sağlar. ”

Katıldığımız konferansta, özel yemeklerde seçtiğiniz Kiğılı takım elbise adeta bizim duruşunuzu sergiler. İşte bu noktada, kalite farkıyla öne çıkan ve bir dünya markası haline gelen Kiğılı, birçok takım elbise seçeneği sunmasının yanı sıra kaliteye de büyük önem vermektedir. Takım elbisesindeki küçücük bir detay bile görünümünüzü tamamen değiştirerek, sizi bambaşka bir insana dönüştürecek.

Takım Elbisede Kombin Uyumu

Kiğılı, desenli takım elbise modellerinin ceketleri, açık cepli veya kapalı cepli olarak tasarlamıştır. Bunun yanında sade şekilde bulunan takım elbiselerle birlikte, desenli takım elbise modelleri de ön plana çıkmaktadır. Ancak, desenli takım elbise seçimini yaparken, takım elbisenin içerisinde kullanacağınız gömleğin modeli ve rengi son derece önemlidir.

Desenli takım elbise içerisinde, tercih etmiş olduğunuz gömlek de desenli olursa, her iki kıyafet de birbirini boğar ve karmakarışık bir görüntü elde etmiş olursunuz. Bunun için, desenli takım elbise seçerken, gömleğin sade olmasına dikkat etmeli ve doğru kombine sahip olmayı hedeflemelisiniz.

Ekose kumaşlar da son derece asil bir duruşa sahip olmanızı sağladığından, oldukça önemli ve kaliteli modellerdir. Ekose takım elbise modellerini de Kiğılı’da rahatlıkla bulabilir, renk ve desen tercihini isteğinize göre yapabilirsiniz.

Takım Elbisede Kalite Farkı: Kiğılı

Kiğılı, tasarımlarını ve üretimlerini yaparken takım elbiselere, kişinin görsel duruşunu dikkate alarak hazırlamış ve daima kaliteyi ön planda tutmuştur. Katıldığınız toplantılarda, düğünlerde, tercih edeceğiniz önemli bir takım elbise türü olan kareli takım elbise de Kiğılı’da mevcuttur. Kiğılı’nın her takım elbise modeli birinci sınıf kumaşlardan üretilerek çift dikişli tasarlanmıştır. Seçtiğiniz ürünlerin sağlamlığı da tercih ettiğiniz model kadar önemlidir.

Desenli takım elbise modelleri tercihinde ayakkabı ve mendil detayı ile oldukça başarılı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Erkeklerin klasik takım elbiseden sıkıldığını ve yeni trendler aradığını adeta duyar gibiyiz. Kiğılı, daima sizler için harekete geçiyor ve erkek giyimde bir dünya markası olarak en şık ve özel tasarımlarıyla karşınıza çıkıyor. Kiğılı, istediğiniz tüm özellikleri her daim bir arada toplamaktan ve sizleri memnun etmekten gurur duyuyor. Kaliteli kumaş, sağlam dikiş, her bedene uygun üretim ve her tarza uygun kıyafetler, sizin Kiğılıyı tercih etmenizi sağlıyor. Seçtiğiniz modele ve kumaşa uygun olarak her bütçeye uygun şekilde Kiğılı desenli takım elbise tercih edebilmeniz mümkün.

Erkek giyimde uyum ve kaliteyi yakalamak istiyorsanız, ilk adresiniz Kiğılı olsun. Değişik renklerde gömlekler, takım elbiseler, pantolonlar ve daha birçok seçenek, hem Kiğılı mağazalarında mevcut hem de online internet sitemizde hizmetinizde. Vakit kaybetmeden ürünlerini inceleyin ve siz de tercihinizi yapın.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın