Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Stil İkonu: Kate Middleton

Stil İkonu: Kate Middleton

“ Asıl adıyla Catherine Elizabeth olan "Kate" Middleton, Cambridge Dükü Prens William'ın eşidir. ”

9 Ocak 1982 yılında İngiltere de doğdu. Kate Middleton'ın babası Michael Francis Middleton eski bir havayolu yetkilisi ve harekât memuru, annesi Carole Elizabeth Goldsmith Middleton ise eski bir havayolu hostesidir.  1,75 m boyunda olan prenses Saint Andrews Üniversitesi (2005), St. Andrew Hazırlık Okulu, Marlborough College, Downe House School okullarında eğitim gördü.

Prens William ile 20 Ekim 2010 tarihinde Kenya'da nişanlandı, 16 Kasım 2010 günü nişanlandıkları kamuoyuna duyuruldu. Düğün 29 Nisan 2011'de Westminster Abbey'de gerçekleşti. Kate Middleton, Alexander McQueen'den Sarah Burton tasarımı bir gelinlik tercih etti.


Çiftin ilk çocukları Prens George 22 Temmuz 2013'te, ikinci çocukları Prenses Charlotte ise 2 Mayıs 2015'te dünyaya gelmiştir.

Şimdi gelelim en çok dünyanın gözü önünde olan prensesin moda tarzına. Elbetteki kraliyet ailesine mensup olması beraberinde birçok kuralı da getirse Kate Middleton beğenilen bir tarza sahip.

Genellikle zarif, sade ve elegant bir tarzı var. Onu hiçbir zaman abartı bir kıyafetle göremezsiniz. Daima şık ama net detaylar. Nötr renkleri çok kullanıyor ve çizgileri, boyu net kıyafetler, dekoltesiz ama zarif detaylar tam olarak onu ifade ediyor. 

kate-middleton-giyim-tarzi

Saçları ve makyajı konusunda da sade ve abartısız diyebiliriz. Her zaman yüzündeki gülüş ise onu öne çıkaran önemli bir detay. 175 cm boyu ve ideal kilosuyla zaten ekstra bir çabaya ihtiyaç duymadığını belirtmek gerek.

Şimdi birkaç farklı tarzıyla Kate Middleton...

kate-middleton-giyim-tarzikate-middleton-giyim-tarzi

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın