Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Kot Eteklerin Modası Geçmez !

Kot Eteklerin Modası Geçmez !

“ Her dönemde giyebildiğimiz denim/kot etekler de zamansız moda içinde sayılabilir... ”

Birçok farklı dönemde giylmiş olan ve günümüzde de hala giyilen denim/kot eteklere bir göz atalım istedim... Bazı modeller vark gerçekten de zamansız... Örnegin kısa ve dügmeli mavi kot etekler gibi (aşağıdaki görselde örnekleri var)

Bu tür düğmeli klasik modelleri her zaman giyebilirsiniz. Yazın tişört ve bluzlarla, kışın kazak ya da balıkçıyakalarla ya da denim gömleklerle... Her şekilde güzeldirler ve sırıtmazlar hangi dönemde olursanız olun.

Pantolondan bozma gibi görünen denim etekler ise son yılların gözdesi. Uçlarındaki püsküllerde yine son dönemlerin trendlerinden.

Bu tarz kısa denim etekleri yazın daha çok tercih ediyoruz. Malum kot yazın rahat giyilebilen bir kumaş türüdür. Spor giyim tarzına yatkınsanız bu tarz denim etekleri sizde seviyorsunuzdur zaten.

Düğmeli midi etekler ise her zaman tercih edilmese de dönem dönem ortaya çıkıyorlar. Uzun yırtmaçlar yapabileceğiniz cesur modellerden.

Uzun diyebileceğimiz düğmeli modeller de sık sık tercih edilen modellerden. Birçok spor giyim markası koleksiyonlarında bu tarz modellere dönem dönem yer veriyorlar.

Bol kesimli midi etekler de çok olmamakla beraber ara sıra karşılaştığımız kot eteklerden

Uzun denim etekler de bir noktaya kadar klasik diyebiliriz. Doğru kombinlediğinizde üzerinizde çok sırıtmayacaktır.

Kot dediğin mavi ve mavi tonlarında olur diyenlerdenseniz renkli kot etekler size hitap etmeyebilir. Ancak bazıları oldukça güzel bence ;)

FArklı boylarda, tarzlarda ve renklerde denim etekler var. Elbet bunların arasından sizin içinde uygun bir model vardır. Dolapta bir tane kot etek bulunmasının bir zararı olmayacaktır ;)

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın