Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Leopar Desenli Kıyafetler Nasıl Giyilir?

Leopar Desenli Kıyafetler Nasıl Giyilir?

“ Leopar desen nasıl kullanılır, leopar deseni giymenin püf noktaları nelerdir, leopar deseni nasıl giyilir, leopar desenli çanta ve ayakkabı nasıl kombine edilir ve daha detaylı bilgiler için yazımıza göz atabilirsiniz. ”

Leopar Desenli Kıyafetler  Nasıl Kombine Edilir?

En güzel ve popüler hayvan deseni olan leopar deseni elbiseden  ayakkabıya, çantadan takılara kadar her yerde kullanılıyor ve asla zamanı da geçmiyor. Yani zamansız bir desen diyebiliriz leopar deseni için. Üstelik sadece siyah ve kahve tonlarında değil birçok renkte kullanılabiliyor artık leopar desen. Mavi, yeşil, sarı, pembe, mor ve daha fazla leopar deseni görebilirsiniz artık.

Leopar desenli kıyafetler ve aksesuarlar güzel olmasına güzel ama doğru kullanmak gerek. Aksi halde çok karmaşık ve rüküş görüntülere sebep olabilir. Şunu dikkate almakta fayda var ki bütün desenli kıyafetler düz renk aksesuarlarla kombine edilmelidir! Aslında işin en özü budur. Bunun haricindeki bütün noktalar ilk maddeden sonraki detaylardır.

Leopar deseni ile en uygun renkler ise siyah, beyaz, kırmızı olup leopar desenli kıyafetler ve aksesuarlardeni ürünlerle de çok uyumludur.

Leopar deseni giymenin püf noktaları:

  • Leopar deseni giyerken seçeceğiniz renk çok önemlidir. Leopar desen en çok siyah, beyaz ve kırmızıyla yakışır.

  • Leopar desenli kıyafet seçmişseniz ayakkabı, çanta ve diğer aksesuarlarda sade renk ve modeller kullanmanız gerekir. Tek parça leopar desenli olabilir. (ayakkabı ve çantanın takım olması istisna bir durum olabilir)
  • Eğer yeterince cesur değilseniz ilk etapta sade renkli kıyafetlerle leopar desenli çanta ve ayakkabı ya da kemer, fular, şal, toka kullanabilirsiniz. Böylesi daha kolay ve risksiz diyebiliriz.

  • Leopar desenini denim ürünlerle de tercih edebilirsiniz. Denim gömlek, Jean, şort ve eteklerle leopar desenler çok spor ve şık dururlar.

  • Yeterince cesursanız farklı renkte leopar desenli kıyafet ve aksesuarları denebilirsiniz. Örneğin, mor, mavi, yeşil, pembe renklerde leopar desenler gibi.
  • Leopar desenli kıyafetler sizi olduğundan daha kilolu gösterecektir. Kıyafet seçimi yaparken bunu dikkate almanızı da öneririz. Göğüsleriniz normal ya da küçükse leopar bir gömlek doğru bir seçim olurken kalçalarınız büyükse leopar desenli pantolon doğru bir tercih olmayabilir.
  • Leopar deseni göze çarpan ve iddialı bir desen. Bu nedenle tek bir parçayı leopar deseni olarak kullanın ve kalan kıyafet ve aksesuarlarda abartıdan uzak durun, sadeliği tercih edin. “Ne kadar az o kadar iyi” kuralını unutmayın 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın