Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Leopar Desenli Kıyafetler

Leopar Desenli Kıyafetler

“ Tartışılmaz derecede çarpıcı bir havası olan leopar desen, biraz isyankar, oldukça da feminen. Yaz kış demeden bayanların her sezon tercih ettikleri leopar desenler, pantolonlar, tulumlar, ceketler, elbiseler ve eteklerde karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda aksesuar, ayakkabı ve çantalarda da leopar yine sıkça tercih ediliyor. ”

Leopar desenine en çok siyah, beyaz ve kırmızı renkleri yakışıyor. Ancak bu sezon leopar desen ile su yeşili ve mercan tonları da tercih ediliyor. Bu renkler arasında en çarpıcı seçim kuşkusuz kırmızı ve leopar birlikteliği olacaktır. Bu nedenle, kırmızı ve leopar uyumunu yaz akşamlarına saklayın. Daha yumuşak tonlar olan su yeşili ve beyaz ile günlük kombinler oluşturabilirsiniz.

Leopar desenini elbise gibi bütün bir parçada kullanacaksanız, diğer parçaları sade ve tek renk olarak tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Önümüzdeki sezon da favorimiz olacak olan leopar deseni, sonbaharın vazgeçilmezi trençkotlarla birlikte tercih edebilirsiniz.

Leopar desenler çanta, ayakkabı, bot, şal gibi aksesuarlarda da çok kullanılmakta.

Daha fazla detay öğrenmek için Leopar Desenli Kıyafetler Nasıl Giyilir? yazımıza göz atabilirsiniz...

İşte leopar desenli kıyafetler, elbiseler, ayakkabılar, mayo ve bikiniler…

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın