Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Kısa Boylu Kadınlar İçin Giyim İpuçları

Kısa Boylu Kadınlar İçin Giyim İpuçları

“ Her kadın kendi stilini oluşturarak fark yaratabilmektedir. Elbise, etek, pantolon ne giyerse giysin kadın minik dokunuşlarla zarafet ve şıklığını yükseklere taşıyabilir. ”

Pantolon Tercihi nasıl Ol malıdır?

Kısa boylu kadınlar pantolon tercihlerini yüksek belden yana kullanmalılar. Yüksek bel pantolonlar hem bel detayını ortaya çıkarabilir hem de bacak boyunu uzun gösterir. Ayrıca bileği açıkta bırakacak şekilde modeller seçilerek bacak boyuna katkı verilebilmektedir. Elbiseler olabildiğince sade ve akan kumaşlardan tercih edilmelidir.

Yaka kesimlerini ince yüzlü kadınlar bisiklet, kayık yaka ya da yuvarlak yaka olarak kullanabilir. Yuvarlak ya da oval yüz hatlarına sahip olan kadınlar ise U yaka, V yaka ya da kare yakalar kullanarak beden boyunu yükseltebilirler. Gömlekler, gömlek yaka elbiseler de dekolte detayına dikkat çekilerek fark yaratabilirler.

Ayakkabılar ve Kısa Boylu Kadınlar

Ayakkabılar her kadın için çok önemlidir. Fakat kısa boylu kadınlar için daha da önem taşımaktadır. Mini elbise ve eteklerle sandaletler genç göstermektedir. Kullanabiliyorsa yüksek topuklar boy kazandırabilmektedir. Geniş burunlu ayakkabı ya da botlara göre uzun burunlu kısa topuklu ayakkabılar şık ve zarif görünüm kazandırabilecektir. İnce ayaklarda ayak üstünü açıkta bırakan ayakkabılar ayaktan bacağa doğru görsel yükseklik kazandırmaktadır. Butambenlik.com adresinden her zevke uygun giyim ürünü bulabilir güvenle satın alabilirsiniz.

Aksesuar Seçimi

Kısa boylu kadınlarda aksesuar seçimi kişinin zevkine göredir. Fakat giyim tüyoları ve modayı takip edenler için aksesuar tercihi de önemlidir. Kısa boylu kadınlar çok büyük takılardan uzak durmalılar, minik küpeler, bileklikler ve saat tercihi yapabilirler. Giysilerinde bileği açıkta bırakacak kol boyu tercih etmeleri uygun görülmektedir. Bilek ve kolun açıkta kalması hem zarif hem de bedeni ince gösterecektir. Evinizin konforunda günün her saati alışveriş yapabilir siparişlerinizi verebilirsiniz.

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın