Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Hangi Renkler Zayıf Gösterir?

Hangi Renkler Zayıf Gösterir?

“ ”

Kadın veya erkek olması fark etmeksizin zayıf ve fit görünmek herkesin arzusu olduğundan bunu sağlayacak renkleri seçmek dikkat gerektirir. Bazen seçilen kıyafetin tarz ve kesiminden kaynaklanan durumlar bile zayıf birinin daha kilolu görünmesine neden olabilir. Bol ve hareketli kesimlerin zayıf gösterdiği insanlar olabileceği gibi tam tersini yaşayanlar da bulunur. Bundan dolayı hangi renklerin zayıf göstereceğine göre bu renklerin nasıl tasarımlarda olması gerektiğine göre hareket etmek gerekir.

Siyahın Asil Gücü

Zayıf göstermek söz konusu olduğunda siyah renkten daha etkili bir cevap almak oldukça zordur. Siyahın koyu ve kapatıcı yönü yanında oldukça asil görünen bir tarafı da vardır. Bunun için siyahın zayıf gösteren yönünü tercih etmek doğru bir durum olabilir. Ek olarak:

  • Mavi,
  • Mor,
  • Yeşil,
  • Kahverengi,

Tercih edilebilir. Bunların tamamı olduğunuzdan daha zayıf göstermesinin yanında aynı zamanda kusurların kapatılmasında da etkilidir. Kesimlerine ve hangi tür kıyafet olacağına karar vererek daha isabetli tercihler yapmak mümkün olur.

Renklerin Zayıf Göstermesi ve Kıyafet Tercihi

Zayıf göstermesini istediğiniz bir pantolon için sadece siyah renk tercih etmiş olmak yeterli değildir. Pantolonun bol paça olması, dikey çizgilere sahip bulunması gibi önemli konular da zayıf görünmenizi destekleyecek olan detaylardır. Siyah bir elbisenin gösterdiği zayıflık kesiminin bol ve volanlı olması halinde ortadan kaybolabilir.

Morun açık ve oldukça saran bir modelini tercih etmek zayıflıktan ziyade daha fazla şekilde şişman gösterebilir. Seçilen kıyafetlerin tasarım noktalarında da bu şekilde ince detaylar bulunur. Genelde renklerin seçimine ek olarak aynı zamanda hareketsiz ve deseni az olan modeller tercih edilebilir. Daha iyi sonuç alınacağından emin olabilirsiniz. Zayıf ve kusurları kapanmış bir kıyafet bulunması kolaydır.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın