Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Espadril Ayakkabı Trendi Tekrar Gündemde

Espadril Ayakkabı Trendi Tekrar Gündemde

“ Yaz aylarının en rahat ayakkabıları... espadril ayakkabı modası, espadril modelleri, topuklu espadril ayakkabılar ve daha fazlası... ”

Espadril Ayakkabı Nedir?

Üst kısmı kumaştan yapılan tabanı ise ip tarzında bir malzemeden yapılan ve genelde düz tabanlı ayakkabı modelleridir. Kullanışlı ve oldukça rahat yaz ayakkabılarıdır.

espadril-nedir

Kökeni çok eskilere hatta 4000 yıl öncesine dayandığı söylenen Espadril Ayakkabı Modelleri özellikle 1980 li yıllarda popüler hale gelmiş Katalan kökenli (İspanya) bir ayakkabı modelidir. Özelikle 80li yıllarda popüler olmasının sebebi rahatlığı ve ucuz olmasından dolayıdır.

espadril-cesitleri-nelerdir

Son dönemlerde tekrar popüler olmaya başlayan espadril ayakkabı modelleri farklı malzemeler kullanılarak farklı modellerde yani düz ve topuklu modellerde yapılmaktadır. Erkeklerinde yazın çok tercih ettiği espadril ayakkabılar daha çok spor giyimle birlikte kombinlenir.

Kadınlar içinse renkli, topuklu ve desenli farklı espadril modelleri mevcuttur.  Şimdi espadril ayakkabı modellerine göz atalım.

Deri espadriller

Denim espadriller

Dantelli espadriller

Desenli espadriller

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın