Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Doğum Gününde Ne Giyilir?

Doğum Gününde Ne Giyilir?

“ Doğum günü kombinleri nasıl olmalı, doğum günü partisinde ne giyilir, doğum günümde ne giyebilirim, doğum günümde ne giysem, doğum gününe giderken ne giyilir ve doğum günü kıyafet kombinleri hakkında detaylı bilgi ve resimli örnekler... ”

Doğum Günü Partisinde Ne Giymeli?

Ne giyeceğimizi en çok düşündüğümüz günlerden birisidir doğum günü partileri. Kendimizin ya da arkadaşımızın olmasının önemi yok aslında. Doğum günü partileri her koşulda çok özendiğimiz ve severek hazırlandığımız en eğlenceli günlerdendir. Aynı yılbaşı partileri, yıldönümleri, sevgililer günü gibi.

Partinin günün hangi saatinde olacağı ve yapılacağı mekan çok önemli. Gündüz evde ya da bir kafede olabilir ya da gece bir barda olabilir. Ne giyeceğiniz saate ve mekana bağlı. Şimdi önce gündüz partileri için giyebileceğiniz kombinlere göz atalım, sonrasında da gece yapılan partilerde neler giyilebileceğine bakalım.

Gündüz, birkaç arkadaşın katılımı ile yapılan sade doğum günü partilerinde, alt üst kombinler yani şifon ve dantelli gömlekler, streç pantolonlar veya kalem etekler giyilebilir. Sade tek renk bluzlar; dantel, tül kullanılmış mini ve midi etekler ile oluşturulan giysiler de gündüz yapılan doğum günü partisi için uygun giysilerdir. Yeşil, sarı, mavi, kırmızı, somon gibi renklerde, tek parça mini elbiseler ve altına giyilen stiletto ayakkabılar abartıdan uzak doğum günü partilerine uygun giysiler olarak kullanılabilmektedir.

Gece, kalabalık bir aile ve arkadaş grubu ile yapılan doğum günü partilerinde, straplez kısa elbiseler, stiletto tarzı veya platform topuk ayakkabılar ile giysi tamamlanır. Işıltılı, payetli kısa parti elbiseleri oldukça doğru bir seçimdir. Bunu güzel bir topuklu ayakkabı ve mini deri ceketle tamamlanabilir.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın