Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Kot Gömlek Nasıl Giyilir, Nelerle Kombinlenir?

Kot Gömlek Nasıl Giyilir, Nelerle Kombinlenir?

“ Denim gömlek kombinleri, jean gömlek kombinleri, kot gömlek kombinleri, kot gömlek nasıl kombinlenir ve denim gömlek kombinasyonları hakkında detaylı bilgi ve resimli örnekler... ”

Kot gömlek modelleri  jean gömlek, chambray gömlek ve denim gömlek olarakta bilinir. Günlük kombinlerimiz genelde kot kıyafetlerden oluşur. Üstelik mevsimi de yoktur bu kot ürünlerin.

Kot gömlekler yazın etek ve şortlarla kışın ve baharlarda da deri pantolon ve skinny jeanslerle giyilmekte. Tabi hepsi bu kadar değil. Birçok kıyafete uyum sağlayan kot kıyafetlerister spor, ister klasik, ister günlük ve ister bohem bir tarza bürünebilir.

Topuklu ayakkabılarla klasikleşebilen, püsküllü ve dantelli bohem kıyafet ve aksesuarlarla bohem olabilen, spor ayakkabı, sandaletlerle ve jeanlerle spor giyime uyan ve de kloş etek, midi etek, deri eteklerle ve babetlerle günlük olabilen bir kıyafettir kot gömlek. Deri ceketlerle asileşebilen, blazer ceketlerle ve günlük yaşama uyumlanan harika kıyafetlerdendir. Şimdi kot gömlek nasıl  giyilir, nelerle kombinlenir görsellerle inceleyelim.

Denim ürünler denim ürünlerle doğal bir uyuma sahiptir. Örneğin kot gömlekler jean ya da kot gömlek denim şort kombinleri. Kotların hepsi mavi olsa da mavinin farklı tonlarında kıyafetler olabilir.

Kot gömlek deri eteklerle ve deri pantolonlarla da harika dururlar. Özellikle siyah deri kıyafetlerle.

Jean gömlekler skinny jeanlerle, desenli sigaret pantolonlarla ve taytlarla da giyilebilir.

Kot  gömlek blazer ceketlerle, beyaz skinny jeanlerle de harikadır.

Kot gömlek ve maxi etekler, mini etekler, desenli midi etekler, dantelli bohem etekler, renkli kloş eteklerle de uyum sağlarlar. Hatta leopar deseniyle bile harika kombinler yaratılabilir.

Ve daha birçok kıyafetle uyum sağlayan kot gömlek adeta diğer kot kıyafetler gibi dolabımızın ve kalbimizin joker parçalarından birisidir. Her bayanın bir tane kot gömleği olmalı. Eğer yoksa hemen bir tane almalısınız ; )

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın