Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Dantelli Elbise Modelleri İle Zerafet

Dantelli Elbise Modelleri İle Zerafet

“ Dantelli abiye modelleri, dantelli elbise modası hakkında detaylı bilgiler, dantelli elbise modelleri, siyah dantelli elbiseler, kırmızı dantelli elbiseler ve mavi dantelli elbise modelleri ile ilgili resimli örnekler... ”

Yaz trendleri arasında yer alan dantel, özellikle elbiselerde sıkça karşımıza çıkıyor. 70 ve 80’lerde evimizi süsleyen danteller, bu yaz elbiselerimizi süslüyor. Parti ve davetlerle geçen yaz sezonunda, abiye tercihinizi dantelli elbise modellerinden yana kullanın. Bu yaz elbiselerin yanı sıra, gelinlik modellerini de yine dantel detaylar hareketlendiriyor.

Sırt dekoltesi, göğüs dekoltesi ya da etekte karşımıza çıkan dantel detayları, aksesuar kullanımına gerek bırakmıyor. Yaz sezonunun en çok tercih edilen rengi beyaz renkte ve zarafetin simgesi siyah renkte sıkça karşımıza çıkan dantelli elbise modelleri özellikle genç bayanların tercihi oluyor.

Mezuniyet partilerinde en çok tercih edilen modeller, kuşkusuz mini abiyeler. Yaz sezonu parti elbiselerinde, yine karşımıza danteller çıkıyor. İnce askılı, belden oturtmalı, etek kısmı kabarık abiye elbiseler, sezonun favori parti elbisesi modellerinin başında geliyor. Kabarık etekli abiyelerin eteklerini ya da göğüs dekoltelerini süsleyen dantel, yalnızca elbiselerde değil, ayakkabı, çanta ve aksesuarlarda da karşımıza çıkıyor. 70’ler ve 80’lere dönüşün yaşandığı son yıllarda yaz sezonunda, o yılları sadece renkler değil, detaylarla da hissedebilirsiniz.

İşte çok zarif ve her renkte dantelli elbise modelleri….

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Grill Modası
Sonraki Yazı

Grill Modası

Yorum Yazın