Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Burçlara Göre Moda Önerileri

Burçlara Göre Moda Önerileri

“ Doğum tarihine göre belirlenen burçlar insanların hem fiziksel hem de kişisel özelliklerinde etkili olmaktadır. Pek çok insan taşıdığı burcun özelliklerini göstermektedir. Bu durum giyim kuşam konusunda da etkili olmaktadır. ”

Koç

Koç kadınları iddialı olmayı ve gösterişi sevmektedir. Dikkat çekmeyi seven yapıları sebebi ile her zaman klasik olmayan parçaları seçmeleri gerekmektedir. Koç kadınları giyimlerinde canlı renklere yer vererek dikkatleri üzerlerine çekebilirler.

Boğa

Giydikleri kıyafetlerin rahat olmasına önem verirler. Bu nedenle pamuk, kaşmir, ipek gibi kumaşlar boğa kadınına göredir. Ayakkabı ve aksesuar seçimlerinde de rahat modelleri ve tasarımları tercih etmeleri doğru olacaktır.

İkizler

İkizler kadını her zaman canlılığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. İçindeki çocuğu asla kaybetmez. Bu sebeple seçtiği kıyafetlerde de canlılığı ön plana çıkarması daha doğru olacaktır. Farklı tarzda neon ve parlak renkler ikizler burcunun çocuksu yönünü ortaya çıkaracaktır.

Yengeç

Yengeç kadını için beğenilmek çok önemlidir. Özellikle feminenliğin ön planda olduğu parçaları tercih etmelidirler. Klasik ve şık elbiseler de tam yengeç burcu kadınına göredir.

Aslan

Aslan burcu kadını gösteriş ve lüksten hoşlanır. Metalik ve parlak renkli kombinler tam da aslan burçlarına göredir. Toprak tonlarında makyaj tercih etmeleri gösterişli kıyafetleri ile güzel bir uyum sağlayacaktır.

Başak

Başak burcu kadını her zaman detaylara önem verir. Bu özelliği seçtiği kıyafetler ve aksesuarlarda da ön plana çıkmaktadır. Zamansız bir elbisenin üzerine takılmış hoş tasarımlı bir kolye ile farkını ortaya koyabilir.

Terazi

Terazi kadını deyince akla ilk gelen romantik parçalardır. Dantel detaylı elbiseler ve gömlekler terazi burcu kadınının romantizm özelliğini kıyafetlerinde de taşıyacaktır.

Akrep

Akrep burcu kadını seksapelliğe çok önem verir. Transparan detaylı kıyafetler tam da bu özelliklerini gün yüzüne çıkaracaktır. Akrep kadınları koyu renkler tercih ederek gizemli bir hava yaratabilirler.

Yay

Yay kadını özgür ruhlu olması ve keşif düşkünlüğü ile bilinir. İçerisinde rahat ettiği spor parçalar, yırtık jean pantolonlar tam da yay burcu kadınlarına göredir.

Oğlak

Oğlak kadını karizmasını ön plana çıkaracak sade renklerde kıyafetler tercih edebilir. Pastel tonlar oğlak burcu tenine oldukça yakışacaktır.

Kova

Kova burcu kadınları marjinallikleri ile bilinir. Bu sebeple yenilikçi kıyafetler tam da onlara göredir. Trendleri takip ederek modayı yakından takip edebilirler.

Balık

Balık burcu kadınları saf ve narin yapıları ile dikkat çekerler. Mavi tonlarını kıyafetlerinde sık sık kullanmaları gerekir. Hassas ayakları olduğu için ayakkabı seçerken de dikkatli olmaları gerekmektedir.

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın