Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Bruncha Giderken Ne Giyilir?

Bruncha Giderken Ne Giyilir?

“ Brunc nedir, brunch için ne giyilir, brunch kıyafetleri nelerdir, brunch kombinleri nasıl yapılır ve brunchta ne giyilmeli? Konuyla ilgili detaylı bilgi ve örnekler... ”

Haftasonları, aile toplantılarında sıkça tercih edilen brunch hakkında bayanların en çok merak ettiği sorulardan biri de “bruncha giderken ne giyilir?” oluyor. Amerikan dizilerini izlemeye başladığımızdan beri, brucha olan merakımız da büyük oranda arttı. Özellikle Breakfast at Tiffany’s izleyenlerdenseniz, ne demek istediğimiz anlayacaksınız. Son yıllarda Türkiye’de de giderek popülerleşen brunch, kahvaltı ve öğle öğünlerini birleştiren bir öğün olarak yapılıyor.

Brunch’a giderken günlük ve abiye arasında bir yerlerde kıyafet kombinlerini tercih edebilirsiniz. Yani tamamen spor bir kombin yerine, şık ve spor bir kombin oluşturabilirsiniz.

Brunch’a giderken, eşofman takımı, kapri, tayt gibi kıyafetler pek doğru olmamakla birlikte, aksesuarlarda da basit seçimler yapmamanızı tavsiye ediyoruz. Amerikan dizilerini izleyenler bilir, genellikle zengin ailelerin katıldığı brunch’ta, pahalı güneş gözlükleri, zarif bir elbise ve stili olan bir çanta tercihi yapılıyor. Tabi günlük kıyafetlerden tamamen uzaklaşmamak şartıyla. Abiye bir elbise tercihi de gereğinden fazla süslü bir görünüm sergilemenize neden olabilir. Onun yerine, sezonun modası İspanyol paça pantolon ve peplum bluzdan oluşan bir kombin oluşturabilirsiniz.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın