Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Beyaz Etek Nasıl Kombinlenir?

Beyaz Etek Nasıl Kombinlenir?

“ Beyaz giymek yaza özgü görünse de her mevsim giyilebilen bir renktir aslında. Enerjisi saf, temiz hissi veren özel bir renktir. Peki beyaz etek nasıl giyilir ve nelerle kombinlenebilir? ”

Beyaz giyilmesi çok keyifli ama çok zor bir renktir aynı zamanda. Yinede kadınların vazgeçilmez parçalarındandır beyaz kıyafetler. Çünkü her renkle uyumu mükemmeldir ve sizi zorlamaz. 

Şimdi gelelim beyaz eteği hangi renklerle ve parçalarla kombinleyebileceğimize.Canlı bir görünüm için beyaz eteğin üstüne kırmızı, pembe, turuncu, sarı gibi renkler seçilebileceği gibi, daha ağır ve elegant bir görünüm için ise kahverengi, siyah, lacivert renkler seçilebilir.

Gri, bordo gibi renkler de doğru modellerle birlikte spor ve genç bir görünüm kazandıracaktır. Ayrıca düz sade renklerin yanında puantiyeli, çizgili, çiçekli gibi birçok desenli bluz veya ceketlerle de kombini mümkündür. Beyaz kalem etekler ve bluzlar ise tam ofis kombinidir diyebiliriz.

Yaz döneminde daha parlak ve sıcak tonlarla kullanabileceğiniz beyaz eteği kışın opak çoraplarla ve daha çok soğuk renklerle kullanabilirsiniz. Ayrıca siyah ve beyaz uyumu her zaman mükemmeldir. Es geçmemek ve beyaz eteklerle siyah üstleri giymeyi unutmamalısınız.

Beyaz etek giyiminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta iç çamaşırıdır. En ideali ten rengi olmasıdır.

Yaz döneminin en şık modelleri ise beyaz kloş/evaze eteklerdir. Giyiğinizde içiniz açılır ve kendinizi "yaz" gibi hissedebilirsiniz... ;)

Mini eteklerde beyaz renk biraz iddialı olsa da yine de severz değil mi? Beyazın asaleti yeter ama birde üstüne mini eteğin iddiası olunca dikkat çekeceğiniz kesin. 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın